Obserwuj w Google News

Koniec „Mam talent!” w TVN. Chylińska, Foremniak i Kliment na lodzie

2 min. czytania
12.05.2023 09:33
Zareaguj Reakcja

Flagowy program TVN „Mam talent!” został reaktywowany jesienią 2021 roku. To koniec jednego z najbardziej kultowych formatów? Nieoficjalnie podaje się, że stacja nie pokaże kolejnej edycji jesienią 2023 roku.

Mam talent TVN
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

„Mam talent!” emitowano w TVN od 13 września 2008 roku do 30 listopada 2019 roku. Potem format został przywrócony w 4 września 2021 roku. W ostatnich dwóch edycjach w jury zasiadły niezastąpione Agnieszka Chylinska oraz Małgorzata Foremniak, a na miejsce Agustina Egurroli wskoczył Jan Kliment. Fani show długo nie pocieszyli się emisją. Wyprodukowano dwa sezony, program nie ukaże się w tym roku. Jaki jest powód?

Zobacz także:  Uczestnik "Mam talent" podpalił się na scenie. Program w ogniu krytyki [WIDEO]

Koniec „Mam talent!” w TVN

To koniec „Mam talent!”? Na razie informacje są nieoficjalne, a media czekają na oświadczenie stacji. Nie wiadomo też, czy TVN po raz kolejny będzie chciał reaktywować format, na przykład w przyszłym roku.

- Nie będzie „Mam talent!” jesienią w TVN. Telewizja TVN w jesiennej ramówce nie pokaże 15. edycji „Mam talent!”. Stacja w sobotnim prime-time planuje emisję innego programu – podał portal „wirtualnemedia.pl”.

W sobotnim prime-time TVN-u już jesienią ma ukazywać się inny program zamiast „Mam talent!”. Będzie emitowany co tydzień, ale wielką niewiadomą pozostaje, co to będzie za format. Czy poszło o wyniki oglądalności?

Redakcja poleca

"Mam talent" nie opłacał się TVN. Słabe wyniki oglądalności

Według danych największą oglądalnością cieszył się 2. sezon „Mam talent!” emitowany jesienią 2009 roku. Przyciągnął przed telewizory średnio 5,4 mln widzów. W kolejnych latach oglądalność oscylowała wokół 3 mln widzów. Gdy po przerwie w 2020 roku program wrócił jesienią 2021 roku, miał już średnią oglądalność 1,86 mln widzów. Ostatnia edycja to już średnio 1,60 mln osób przed telewizorami.

Nie wiadomo, czy to przerwa w nadawaniu spowodowała taki ogromny spadek. Od dwóch sezonów w jury zasiadają Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Prowadzącymi byli Marcin Prokop i Michał Kempa. Ten ostatni wyjawił na początku 2023 roku, że nie chciałby być gospodarzem kolejnej edycji.

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl

Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS