Obserwuj w Google News

Magda Mołek pokazała męża i dzieci. Poszli razem na marsz 4 czerwca [FOTO]

2 min. czytania
05.06.2023 10:52
Zareaguj Reakcja

Magda Mołek zaskoczyła fanów i opublikowała w sieci rodzinne zdjęcie. Gwiazda pochwaliła się mężem i synami. Taki widok to prawdziwa rzadkość.

magda-mołek-pokazała-męża-i-dzieci-poszli-razem-na-marsz-4-czerwca-foto
fot. Instagram (@magda_molek)

Magda Mołek zdobyła popularność, prowadząc „ Dzień Dobry TVN”. Dziennikarka przez wiele lat była też gospodynią talk-show „W roli głównej”. Po długiej współpracy ze stacją TVN zdecydowała się zrezygnować z pracy w telewizji i zaczęła prowadzić swój kanał na You Tube.

Gwiazda rzadko mówi o życiu prywatnym. Mołek nie ma w zwyczaju pozować na celebryckich ściankach z partnerem. Nie pokazuje też członków rodziny w mediach społecznościowych. Fani dziennikarki musieli być więc zaskoczeni, gdy zobaczyli rodzinne zdjęcie na jej profilu na Instagramie. Jak wygląda jej mąż i synowie?

Redakcja poleca

Magda Mołek pochwaliła się rodziną. Opublikowała zdjęcie z mężem i synami

Była prowadząca „DDTVN” w latach 2001-2005 była żoną Daniela Lewczuka. Ich uczucie nie przetrwało jednak próby czasu. Szczęście gwiazda odnalazła u boku Macieja Taborowskiego, którego poślubiła w 2011 roku. Para doczekała się dwóch synów - Henryka i Stefana.

Zazwyczaj Mołek nie mówi dużo o rodzinie. Wspomina o niej tylko w wyjątkowych sytuacjach. Jakiś czasu temu wyznała, że nie ochrzciła dzieci i nie posłała ich na religię. Teraz opublikowała rodzinną fotografię z marszu 4 czerwca. - To był piękny dzień - podpisała zdjęcie i zakryła twarze synów ze względu na ich bezpieczeństwo.

magda-mołek-pokazała-męża-i-dzieci
fot. Instagram (@magda_molek)

Dziennikarka była jedną z wielu gwiazd, które pojawiły się na marszu. W wydarzeniu wzięła też udział Małgorzata Rozenek-Majdan, która stawiła się na miejscu z całą rodziną. Obecność „Perfekcyjnej Pani Domu” wywołała skrajne emocje, a celebrytka została skrytykowana w sieci.