Obserwuj w Google News

Magda Mołek uderza w Wojewódzkiego. "Niedrogi dziadersie!"

3 min. czytania
31.03.2023 08:19
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki znowu spotkał się z krytyką. Tym razem na celownik wzięła go Magda Mołek, która w obszernym instagramowym wpisie postanowiła odnieść się do pytania, które Wojewódzki zadał Dorocie Szelągowskiej. To kolejna celebrytka, która w ostatnim czasie uerzyła w "króla TVN".

Magda Mołek wściekła na Kubę Wojewódzkiego. Zaatakowała "króla TVN" na Instagramie
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER, Artur Zawadzki/REPORTER

Jak tak dalej pójdzie, straci wszystkie znajomości w show-biznesie. W ostatnich tygodniach Kuba Wojewódzki zdołał zdenerwować kilka gwiazd, z którymi – mogłoby się wydawać – powinien mieć dobre stosunki. Po Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak głos w sprawie „króla TVN” zabrała Magda Mołek.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki „pozdrawia” Agnieszkę Chylińską. Będzie odpowiedź?

„WojewódzkiKędzierski”. Dorota Szelągowska opowiedziała o pracy w „Dzień dobry TV”

Niedawno gościnią podcastu „WojewódzkiKędzierski” była Dorota Szelągowska, która między innymi zdradziła, jaki ma stosunek do Kościoła. Wspomniała, że w przeszłości była głęboko wierząca, lecz dziś nie potrafi utożsamić się z katolicką nauką.

Zachęcona przez Wojewódzkiego, Szelągowska opowiedziała także o swoim doświadczeniu zawodowym. Ujawniła, że zanim dostała własne show, pracowała w „Dzień Dobry TVN” jako asystentka Magdy Mołek.

Kuba postanowił pociągnąć Szelągowską za język.

A Magda Mołek nie jest osobą, która zbyt serio siebie traktuje? - zapytał Wojewódzki.

Co prawda Szelągowska zaprzeczyła i przyznała, że do dziś utrzymuje kontakt z dziennikarką, ale tej to nie wystarczyło. Magda Mołek odpowiedziała na zaczepne pytanie Kuby Wojewódzkiego długim instagramowym postem.

Redakcja poleca

Magda Mołek wściekła się na Kubę Wojewódzkiego

Słowa „króla TVN” wyraźnie ją zabolały. Magda Mołek publikowała na Instagramie obszerny wpis, w którym starała się odpowiedzieć na „zarzut” Wojewódzkiego. Na początku wytłumaczyła, że prowadzący podcast uderzył nie tylko w nią, ale także w osobę, z którą rozmawiał.

To pytanie-zarzut. Do obu nas. Do Doroty, bo przecież ona jest taka wyluzowana, więc jak mogła (!) popełnić taki błąd i pracować z kimś tak bez luzu jak M.? A więc może, wcale nie jest taka fajna, za jaką chce uchodzić? - napisała Magda.

Następnie dała do zrozumienia, że to, co inni mogą uznać za przesadnie poważną postawę, ona traktuje jako przejaw rozsądku, właściwego kobiecie działającej w świecie show-bizu.

"No i wycieczka do mnie: osoba, która zbyt serio siebie traktuje — toż to przecież jest jakiś idiotyzm, no jak można być kobietą, w tym powalonym szołbiznesie i się „zbyt serio traktować”, czyli w sumie jak? Nie chodzić na pijackie imprezy, nie robić interesów z ludźmi, z którymi się po prostu tego nie chce, omijać cwaniaków i przemocowców szerokim łukiem, nie śmiać się z sucharów dziadersów okupujących najwyższe stołki od dziesięcioleci, tylko samej kierować swoim życiem, wspierać kobiety w kryzysie, tworzyć dla nich programy i treści, a nie biegać po towarzystwie w poszukiwaniu atencji? Jeśli tak, to tak, jestem OSOBĄ, KTÓRA SIĘ ZAJE*****E SERIO TRAKTUJE" — wyjaśniła.

Na koniec nawiązała do hasła, które jeszcze niedawno było na ustach tłumów protestujących na Polskich ulicach.

Niedrogi dziadersie! Pozwól, że na serio, na zbyt (?) serio, tak jak lubię, pożegnam cię hasłem z naszych siostrzanych marszów. Wiesz jakim! - dodała Mołek.

W ten sposób chciała udowodnić, że nie traktuje siebie „zbyt serio”?

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki obraził gwiazdy „Mam talent”

Nie tak dawno Kuba Wojewódzki wywołał małą burzę. Gwiazdor TVN zainteresował się doniesieniami, sugerującymi, że odejście Piotra Gąsowskiego z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” było gestem solidarności wobec zwolnionej z programu Katarzyny Skrzyneckiej. Wojewódzki stwierdził, że nie mógł liczyć na podobny gest ze strony swoich koleżanek z popularnego talent show.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy - powiedział Kuba.

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak nie zamierzały pozostawić tych słów bez odpowiedzi. Na Instagramie zawrzało. Gwiazdy „Mam talent” nie miały zamiaru oszczędzać swojego byłego kolegi. Zarzuciły mu kłamstwo i otwarcie potępiły jego zachowanie.

O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się, chłopie, ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz - napisała na Instagramie Chylińska.
Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią - dołączyła do niej Foremniak.

Wygląda na to, że ostatnio Kuba Wojewódzki spalił za sobą kilka mostów. Odbudowanie ich może mu zająć dużo czasu.

Zobacz także: Burza po wypowiedzi Wojewódzkiego. Chylińska i Foremniak nie gryzą się w język

Źródła: RadioZET.pl/WojewódziKędzierski