Obserwuj w Google News

Kuba Wojewódzki uderza w TVP. Internauci: „Kto za to płaci?”

2 min. czytania
10.03.2023 16:16
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki po raz kolejny skomentował poczynania Telewizji Polskiej. Kontrowersyjny dziennikarz opublikował na swoim instagramowym profilu zdjęcie z wymownym podpisem. Pod wpisem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy.

Kuba Wojewódzki
fot. Damian Klamka/TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki od lat uchodzi za „króla TVN-u” i nie ukrywa, że nie po drodze mu z Telewizją Polską. To przez różnice w poglądach miała skończyć się jego przyjaźń z Tomaszem Kammelem – wygląda na to, że showman nie zamierza odpuścić byłemu znajomemu i wbija mu kolejne szpile nawiązując do jego współpracy z publicznym wydawcą. W ostatnim wpisie Wojewódzki znów uderzył w TVP – jego publikacja spotkała się z wieloma reakcjami.

Zobacz także:  Tomasz Kammel odchodzi z "Pytania na śniadanie"? Zdradził swój plan. "Kammel i Krzan do TVN"

Kuba Wojewódzki nie ukrywa, że nie jest sympatykiem TVP

W ostatnim czasie głośno było o konflikcie Kuby Wojewódzkiego i Tomasza Kammela. Gwiazdor TVN w niewybrednych słowach wytknął dziennikarzowi konkurencyjnej stacji hipokryzję oraz nazwał go „pieszczochem TVP”.

Jeden z "pieszczochów TVP", kiedyś mój kolega, zachwalał w swoich mediach społecznościowych przemówienie Bidena w Warszawie. Pisał, że to majstersztyk, więc ja mu napisałem, że majstersztykiem to jest chwalić Bidena w Warszawie, a potem zapominać o tych wartościach, wjeżdżając na parking TVP

 – opowiadał podczas jednego z odcinków podcastu "Wojewódzki Kędzierski".

Ponownie odniósł się do byłego przyjaciela w trakcie jednego z wywiadów. I tym razem nie gryzł się w język.

Tomasz Kammel zrobił wywiad z Jackiem Kurskim i internet przemówił: Czysta komuna. Gra w orkiestrze Kurskiego. Warto być takim klakierem? To, co zrobił Kurskiemu, powinno być pokazywane po 23:00. Czyli marzenia się spełniają. Tomek zawsze marzył o autorskim wieczornym show

– mówił w rozmowie z „Polityką”, a Kammel przyznał niedawno, że jest mu bardzo przykro z powodu rozpadu wieloletniej przyjaźni.

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki uderza w TVP. Co na to internauci?                                               

Tym razem showman zdecydował się zamieszczenie w mediach społecznościowych prowokacyjnego wpisu wymierzonego w Telewizję Polską. Na udostępnionej przez niego fotografii widać funkcjonariuszy polskiej policji.

Panowie i panie chronią Telewizję Publiczną przed publicznością...

– napisał Wojewódzki na Instagramie, a wpis szybko zdobył dużą popularność.

Fani podzielili poglądy dziennikarza, zostawiając pod postem mnóstwo komentarzy.

"A kto za to płaci?", "Od kiedy chroni się szamba?", "Przed czym bronią? Żeby im prawda do środka nie wlazła?" – dopytywali instagramowi obserwatorzy „króla TVN-u”. Pojawiły się też niecenzuralne słowa skierowane w mundurowych, na które zdecydowała się odpowiedzieć jedna z użytkowniczek.

Ja bym chciała odpowiedzieć wszystkim, którzy obrażają policjantów od kur*w sprzedajnych, od podporządkowanych piesków itd. Możecie sobie wyobrazić w ogóle, że ci ludzie nie mają wyboru? Że służą Polsce i w momencie, kiedy dostają z góry polecenie to idą, bez względu na swoje poglądy? Większości z nich prawdopodobnie też nie podobają się działania partii rządzącej i cała ta propaganda, ale nie mają wyjścia

 – odpaliła się internautka.

Podzielacie jej opinię?

RadioZet.pl/"Polityka"

Joanna Kurska
10 Zobacz galerię
fot. EXCLUSIVE/RADIOZET.PL