Obserwuj w Google News

Wojewódzki szokuje zawrotną ceną pączka w swoim lokalu. „Gesslerową przebiłeś”

2 min. czytania
10.02.2023 13:38
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki z okazji zbliżającego się Tłustego Czwartku zaproponował fanom zakup specjalnych pączków z jego lokalu. Ceny słodkości, które znajdziemy w „Niewinnych Czarodziejach Trzy Zero”, zaskoczyły nawet wielbicieli przysmaków Magdy Gessler.

wojewódzki-szokuje-ceną-pączka-w-swoim-lokalu-przebił-nawet-magdę-gessler
fot. Wojciech Strozyk/East News, VIPHOTO/East News

Ceny produktów i usług sygnowanych nazwiskami celebrytów niejednokrotnie przyprawiały klientów i gości o zawrót głowy. Prym wśród wysoko ceniących się gwiazd do niedawna wiodła Magda Gessler. Znana restauratorka miała w swojej ofercie między innymi kajzerki z kapustą za 30 złotych oraz makowca, za którego trzeba było zapłacić aż 450 polskich złotówek. Nieoczekiwanie „paragonami grozy” potencjalnych klientów przestraszył inny celebryta. Kuba Wojewódzki w wyścigu o najdroższe produkty zostawił Magdę Gessler daleko w tyle. Ile trzeba zapłacić za jednego pączka w lokalu dziennikarza?

Redakcja poleca

„Pączki grozy” Kuby Wojewódzkiego. Ceną przebił nawet słodkości Magdy Gessler

„Król TVN” niedawno przebił gwiazdę „Kuchennych rewolucji”, gdy na jaw wyszło, że za sylwestrowy wypad do jego lokalu trzeba było zapłacić aż 390 zł. Tyle w „Niewinnych Czarodziejach Trzy Zero” w Gdyni kosztowały dwa dania ciepłe, przystawki i przekąski oraz drink powitalny i kieliszek wina musującego. Za menu wegańskie w „U Fukiera” Magdy Gessler zapłacić trzeba było 325 zł, lecz potrawy mięsne to już wydatek rzędu 475 zł. Wydaje się jednak, że dziennikarz nie zraził się chwilową porażką w pędzie po najwyższe ceny i wytoczył ciężkie działa z okazji zbliżającego się Tłustego Czwartku. Na Instagramie gwiazdora TVN pojawiło się „słodkie” ogłoszenie.

- Przedstawiam Wam propozycję nie do odrzucenia. Pączki podobne do mnie - słodkie i nadziane (krem pistacjowy, polewa z różowej czekolady, puder malinowy, złoto jadalne, specjalne złote pudełko). Edycja limitowana 49 zł za sztukę - napisał dziennikarz, reklamując swoje „pączki premium”.

Tym samym Kuba Wojewódzki wygrał z Magdą Gessler, która jeszcze w styczniu proponowała Polakom pączki z nadzieniem różanym, ajerkoniakiem, maliną czy czekoladą ze śliwką za „jedyne” 18 złotych. Dziennikarze Wirtualnej Polski szybko zauważyli spore niezadowolenie fanów Wojewódzkiego. Potencjalni konsumenci słodkości wydają się niezainteresowani luksusową ofertą.

- Nie, dziękuje. Czynsz muszę zapłacić.

- Gesslerową przebiłeś, a to już sztuka. Zwłaszcza kiedy chodzi o pączki.

- Zarabiam dosyć sporo, ale nie dałbym 50 zł za 1 pączka, to jest nierozsądne bardzo.

- O proszę, to u Magdy Gessler jak za darmo! A narzekaliśmy - komentowali.

Myślicie, że wysokie ceny pączków Kuby sprawią, że Magda także pokusi się o stworzenie limitowanej serii słodkości i ponownie prześcignie dziennikarza, proponując jeszcze wyższą cenę tego przysmaku?