Obserwuj w Google News

Burza po wypowiedzi Wojewódzkiego. Chylińska i Foremniak nie gryzą się w język

2 min. czytania
19.03.2023 12:14

Kuba Wojewódzki dał do zrozumienia, że czuje się zdradzony przez swoje koleżanki. Stwierdził, że Małgorzata Foremniak i Agnieszka Chylińska były wobec niego nielojalne, ponieważ kiedy odchodził z "Mam talent", nie zrezygnowały ze swoich posad. Jak Chylińska i Foremniak zareagowały na te zarzuty?

Burza po wypowiedzi Wojewódzkiego. Chylińska i Foremniak nie gryzą się w język
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER, ANNA GARWOLINSKA/East News

Na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego zasiadł niedawno Piotr Gąsowski, który w wielkim stylu rozstał się z produkcją " Twoja Twarz Brzmi Znajomo". "Gąs", dowiedziawszy się o zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, postanowił unieść się honorem i podobno sam złożył rezygnację. "Król TVN" nie krył, że nie wierzy w takie deklaracje solidarności w show-biznesie.

Wojewódzki ujawnił szczegóły swojego rozstania z "Mam talent", zdradzając przy okazji, jak został potraktowany przez swoje dawne koleżanki, Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi, że odchodzę z "Mam talent", to obie powiedziały: "Odchodzimy z tobą!". A jak było później, to chyba wiemy - opowiedział Kuba Wojewódzki.

Jak można się domyślać, żadna z pań nie zostawiła tych oskarżeń bez komentarza.

Zobacz także: Skrzynecka i Gąsowski poprowadzą śniadaniówkę Polsatu? Zaskakujące spekulacje

Agnieszka Chylińska odpowiedziała na zarzuty Wojewódzkiego

Słowa Wojewódzkiego wyraźnie zabolały Agnieszkę Chylińską, która odpłaciła mu pięknym za nadobne. Wokalistka oskarżyła go o mówienie nieprawdy. Zaznaczyła też, że do tej pory nie czuła, że Kuba miał wobec niej jakiekolwiek pretensje.

Drogi Kubo. O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się, chłopie, ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego — zarzucając mi nielojalność — po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i taaak bardzo mnie lubiłeś. Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do Ciebie wpaść - napisała na Instagramie Chylińska.

Nie była jedyna. Do sprawy odniosła się także Małgorzata Foremniak.

Redakcja poleca

Małgorzata Foremniak komentuje słowa Kuby Wojewódzkiego

Foremniak nie kryła żalu. W instagramowym poście stwierdziła, że Wojewódzki ośmielił się publicznie oskarżyć ją o nielojalność, by zwrócić na siebie uwagę. Poza tym — podobnie jak Chylińska — zarzuciła mu kłamstwo.

Bardzo rzadko reaguję, ale niestety tym razem nie mogę przejść obok. Otóż o odejściu Kuby Wojewódzkiego z programu "Mam talent", dowiedziałam się od swojego ówczesnego agenta. Kuba zrezygnował z własnej woli, nie została wyrządzona nikomu żadna krzywda, to skąd pomysł o tym, że mamy odchodzić hurtem - napisała Foremniak.

Wyraźnie rozgoryczona Foremniak nie zapomniała też napisać, co myśli o zachowaniu swojego dawnego kolegi.

Nawet nie poinformował nas o swojej decyzji, tym bardziej jestem zażenowana jego wypowiedzią - dodała.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagra @malgorzata_foremniak_official @agnieszka.chylinska