Obserwuj w Google News

Małgorzata Foremniak w związku na odległość. Stawia siebie na pierwszym miejscu

2 min. czytania
19.01.2023 14:13
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Foremniak, mimo udanego związku z mieszkającym w Wielkiej Brytanii Pawłem Jodłowskim, nie zamierza opuszczać Polski. Gwiazda stawia swoje potrzeby na pierwszym miejscu i wybiera związek na odległość.

foremniak-w-związku-na-odległość-stawia-siebie-na-pierwszym-miejscu
fot. Beata Zawrzel/East News, Artur BARBAROWSKI/East News

Małgorzata Foremniak nie mówi wiele na temat swojego życia prywatnego. Mimo to jakiś czas temu media obiegła informacja, że aktorka spotyka się z reżyserem, Pawłem Jodłowskim. Parę miały połączyć wspólne pasje, a gwiazda coraz częściej przebywała w Wielkiej Brytanii, gdzie na co dzień mieszka jej ukochany. Pojawiły się nawet informacje, że Foremniak wyjedzie z Polski. Aktorka miała pokochać życie na Wyspach. Okazuje się jednak, że z przeprowadzki nici. Małgorzata podobno ani myśli opuszczać kraju nad Wisłą, stawia na siebie i wybiera związek na odległość. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Redakcja poleca

Małgorzata Foremniak bardzo nie chciała być samotna. „Siebie odkładałam na potem”

Aktorka dwukrotnie wyszła za mąż. Z pierwszego małżeństwa z Tomaszem Jędruszczakiem, który w 2005 roku zginął w wypadku samochodowym, ma córkę Aleksandrę. Następnie związała się z Waldemarem Dzikim. Para adoptowała dwójkę dzieci, Milenę i Patryka. Niestety uczucie łączące Małgorzatę i Waldemara nie przetrwało próby czasu. W wywiadzie dla Gali gwiazda ze smutkiem mówiła o życiu singielki.

- Powiem tylko tyle, że dla mnie samotne życie nie bardzo ma sens. Kiedy jesteśmy z kimś, mamy tak naprawdę okazję poznać samych siebie, sprawdzić się w różnych sytuacjach. Miłość pozwala nam cieszyć się życiem, a ja chcę cieszyć się życiem - wyznała aktorka.

W przeszłości Foremniak miała całą sobą angażować się w romantyczne relacje. Ponoć czasami tak skupiała się na partnerze, że zapominała o samej sobie.

- Przejmowałam czyjeś problemy, uważałam, że powinnam je rozwiązać. Siebie odkładałam na potem - tłumaczyła.

Jednak nauczona doświadczeniem gwiazda miała zmienić podejście do związków z mężczyznami.

Małgorzata Foremniak nie pojedzie za ukochanym. „Zgodność ze sobą daje lekkość”

Według doniesień Super Expressu, mimo udanego związku z Pawłem Jodłowskim, aktorka w końcu zaczęła stawiać swoje potrzeby na pierwszym miejscu. W Polsce ma całe swoje życie. Nie ma też zamiaru być utrzymanką ukochanego.

- Małgosia lubi odwiedzać Pawła w Anglii, ale nie myśli o przeprowadzce na stałe. Trudno by było dostać jej tam pracę, a w Polsce ma stały dochód w postaci „Mam talent”. Od czasu do czasu zagra w filmie, pojawi się na imprezie - miała zapewniać znajoma Małgorzaty w rozmowie z portalem.

Foremniak nie zamierza opuszczać Polski tylko ze względu na partnera. Podobno nie ma już też problemu z tym, by skupiać się głównie na sobie.

- Czasem warto się zastanowić i spojrzeć na siebie z lotu ptaka. Jestem już dojrzałą kobietą, dojrzałość przynosi inne spojrzenie, jest inny dystans, a zgodność ze sobą daje lekkość… Najważniejsze jest to, co mamy w środku, uczciwość wobec siebie - mówiła Małgorzata w wywiadzie dla TVN z okazji swoich 56. urodzin.