Obserwuj w Google News

Małgorzata Foremniak wyjedzie z Polski? Powodem miłość

1 min. czytania
13.01.2023 10:56
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Foremniak jest szczęśliwie zakochana. Aktorka tworzy związek z producentem filmowym, który na co dzień mieszka w Londynie. Foremniak wyprowadzi się z Polski?

Małgorzata Foremniak
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Foremniak wyjedzie z Polski? Aktorka jest w związku z Pawłem Jodłowskim, producentem filmowym, który mieszka w Londynie. Zdaniem portalu kobieta.wp.pl, Foremniak  ma rozważać przeprowadzkę do Anglii.

Zobacz także: Gwiazda „Tańca z Gwiazdami” wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Szok w Polsacie

Małgorzata Foremniak wyjedzie z Polski? Powodem miłość

Małgorzata Foremniak znalazła szczęście u boku Pawła Jodłowskiego. Para miała się poznać na planie musicalu "Chopin musi umrzeć" w reżyserii Marcina Wrony. Foremniak ma spędzać sporo czasu w Londynie, gdzie mieszka jej ukochany.

Redakcja poleca

Jak czytamy na kobieta.wp.pl, przyjaciółka aktorki miała to potwierdzić na łamach "Na żywo".

Gośka bardzo sobie chwali życie na Wyspach. Dobrze się tam czuje, jest dużo spokojniejsza, bo nikt za nią nie biega i jej nie obserwuje. Do tego lubi tamtejsze kawiarenki, styl życia, czas na spotkania towarzyskie i herbatę, której jest fanką - miała powiedzieć.

Foremniak już teraz więcej czasu ma spędzać w Anglii, a do Polski wracać tylko ze względów zawodowych. Aktorka sama chroni swoją prywatność i nie epatuje nowym związkiem.

Paweł Jodłowski: kim jest partner Małgorzaty Foremniak?

Paweł Jodłowski jest producentem filmowym. Na co dzień mieszka i pracuje w Londynie. Niewiele wiadomo na temat jego życia prywatnego.

Zobacz także:  Karolina Pajączkowska zapozowała na tęczowej drodze. Fani ostrzegają

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl