Obserwuj w Google News

Gwiazda „Tańca z Gwiazdami” wystąpi w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Szok w Polsacie

2 min. czytania
13.01.2023 10:28
Zareaguj Reakcja

„Twoja twarz brzmi znajomo” już wkrótce może dorobić się kolejnej gwiazdy. Fakt donosi, że widzowie mogą zobaczyć w programie członka ekipy „Tańca z Gwiazdami”. Kto wystąpi w muzycznym show Polsatu?

gwiazda-tańca-z-gwiazdami-w-twoja-twarz-brzmi-znajomo-szok-w-polsacie
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Instagram (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja twarz brzmi znajomo” wzbudza ostatnio ogromne zainteresowanie wywołane personalnymi roszadami w programie. Z muzycznym show Polsatu zdążyła się już pożegnać Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski. Spekuluje się, że jurorów może zastąpić między innymi Michał Szpak lub jego kuzyn, Ralph Kamiński. W roli prowadzącego u boku Macieja Dowbora ma się z kolei pojawić Maciej Rock. Choć Polsat nie spieszy się z podaniem oficjalnych informacji dotyczących produkcji, stacja nie zaprzecza medialnym doniesieniom. Tymczasem coraz częściej mówi się nie o nowym jury czy prowadzącym, a o potencjalnych uczestnikach 18. edycji show. Kto może wystąpić na scenie „TTBZ”?

Redakcja poleca

Znany prezenter Polsatu wystąpi w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”?

Fakt donosi, że propozycję udziału w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” otrzymała jedna z gwiazd „ Tańca z Gwiazdami”. Co ciekawe, nie chodzi tu o uczestniczkę 13. edycji tanecznego show, Natalię Janoszek, o której udziale w „TTBZ” mówi się już od jakiegoś czasu. O wystąpienie w show poproszono ponoć samego Krzysztofa Ibisza. Nie oznacza to jednak, że plotki o zatrudnieniu Macieja Rocka w roli prowadzącego są nieprawdziwe. Zaskoczeniem jest fakt, że Ibisz miałby wystąpić w roli uczestnika programu.

- Prezenter dostał ponoć propozycję występu w „Twoja twarz brzmi znajomo” i to nie jako prowadzący a… uczestnik - czytamy w Fakcie.

Nie wiadomo, czy Krzysztof zgodziłby się zaprezentować światu swój talent wokalny i zawalczyć o główną nagrodę. Wydaje się jednak, że może pochwalić się mocną pozycją w stacji, czego niewątpliwie może mu pozazdrościć inna gwiazda „Tańca z Gwiazdami”. Plotkuje się, że Iwonie Pavlović grozi zwolnienie, które miałoby być kontynuacją „czystek Miszczaka”.

Czy rzeczywiście „Czarna Mamba” już wkrótce zniknie z ekranów, a Krzysztofa Ibisza będziemy podziwiać aż w dwóch programach słonecznej stacji? Na odpowiedź widzowie będą musieli poczekać do prezentacji wiosennej lub nawet jesiennej ramówki Polsatu.