Obserwuj w Google News

Karolina Pajączkowska zapozowała na tęczowej drodze. Fani ostrzegają

2 min. czytania
13.01.2023 08:55
Zareaguj Reakcja

Karolina Pajączkowska opublikowała na Instagramie nagranie, na którym przechadza się po pomalowanej na tęczowo ulicy. Do filmu dołączyła piosenkę Black Eyed Peas "Where Is The Love?". Fani szybko połączyli kropki i zaczęli żartobliwie ostrzegać dziennikarkę TVP.

Karolina Pajączkowska zapozowała na tęczowej drodze. Fani ostrzegają
fot. Artur Zawadzki/REPORTER, Instagram: @karolina_pajaczkowska

Zima to czas, w którym większość z osób marzy o wycieczce do ciepłych krajów. Są jednak i tacy, których zadowala zaśnieżony krajobraz. Ci zazwyczaj spędzają zimowe urlopy w chłodniejszych zakątkach świata. Na przykład Karolina Pajączkowska z TVP wybrała się do Reykjaviku.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek popłakała się na wizji. „Ja cię kręcę...”

Karolina Pajączkowska opublikowała zaskakujące nagranie

Większość zapewne pamięta zaskakujący występ zespołu Black Eyed Peas na Sylwestrze Marzeń TVP. Chcąc wyrazić swoją solidarność z członkami społeczności LGBTQ+ muzycy założyli opaski w tęczowych barwach, wzbudzając tym samym mnóstwo zamieszania.

Można sądzić, że Karolina Pajączkowska poparła odważny manifest Black Eyed Peas. Na swoim wspominkowym nagraniu ze stolicy Islandii prezenterka TVP przechadza się po pomalowanej na tęczowo ulicy, a w tle leci utwór Blac Eyed Peas "Where Is The Love?". Dodatkowo pod wideo zamieściła hashtag "MakeLoveNotHate".

Fani zareagowali błyskawicznie. Pod postem Pajączkowskiej pojawiły się komentarze, w których internauci przypominali o postawie publicznego nadawcy wobec osób homoseksualnych.

Stąpanie po cienkiej tęczy…Oby prezes nie miał insta… Ale szacun za odwagę — napisał użytkownik Instagrama.

Wspaniałe miejsce!!! PS: w TVP nie bardzo lubią tęczę!!! — ostrzegał kolejny.

Czy post Pajączkowskiej to efekt przypadku, czy dziennikarka postanowiła zaakcentować swoje poglądy w tak zaskakujący sposób? Odpowiedzi możemy się tylko domyślać.

Zobacz także: RadioZET.pl/Instagram: @karolina_pajaczkowska