Obserwuj w Google News

Grażyna Wolszczak ma 64 lata i figurę nastolatki. Zapozowała w bikini

2 min. czytania
13.01.2023 10:10
Zareaguj Reakcja

Grażyna Wolszczak spędza urlop z dala od rodzinnego domu. Aktorka "Na Wspólnej" i "Ja wam pokażę!" podzieliła się z fanami zaskakującym zdjęciem, na którym jest... umazana błotem. Uwagę może zwrócić także jej wysportowana sylwetka. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda ma 64 lata.

Grażyna Wolszczak
fot. Screen/Instagram: @grazyna.wolszczak_official

Grażyna Wolszczak postanowiła uciec od ponurej zimy i wybrała się do Jordanii. Tam miała okazję zażyć kąpieli słonecznych... i błotnych. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie z wyjazdu, na którym aktorka pozuje w skąpym bikini.

Zobacz także: Alicja Bachleda-Curuś przeszła metamorfozę. Jak wygląda teraz?

Grażyna Wolszczak pozuje w bikini. Jej figura zaskakuje

Grażyna Wolszczak ma 64 lata i figurę, jakiej mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Aktorka wybrała się na urlop do Jordanii, a na jej instagramowy profil trafiły wyjątkowe zdjęcia z wyjazdu. Wyjątkowe, bo trudno byłoby znaleźć drugą aktorkę, która swoim fanom pokazała się w tak zaskakującym wydaniu.

- Żaba błotna. Występuje w Jordanii w rejonie Morza Martwego — napisała Wolszczak, prezentując swoje zdjęcie w skąpym kostiumie kąpielowym.

Gwiazdę obserwuje na Instagramie ponad 70 tysięcy osób. Część z nich pospieszyła z komentarzami, w których docenili aspekt komediowy posta Grażyny Wolszczak.

Piękna żabka — napisał użytkownik Instagrama.

Uśmiałam się! Cudna! — zachwycała się fanka.

Mega figura — zauważył kolejny z obserwujących

Należy przyznać, że Grażyna Wolszczak ma się czym pochwalić. Jej sylwetka to efekt treningów, którym oddaje się przed pracą. W wywiadzie dla Newserii zdradziła, jak wyglądają jej ćwiczenia.

- Zdecydowanie wolę ćwiczyć wcześnie rano, bo wieczorem to już nie jestem w stanie zmusić się do niczego. Teraz chodzę na EMS, czyli electrical muscle stimulation. To są krótkie treningi w kamizelce pod prądem i rzeczywiście to daje niesamowite efekty, a poza tym zajmuje mało czasu — powiedziała.

Efekty naprawdę robią wrażenie.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @grazyna.wolszczak_official/Lifestyle.newseria.pl