Obserwuj w Google News

Skrzynecka i Gąsowski poprowadzą śniadaniówkę Polsatu? Zaskakujące spekulacje

2 min. czytania
17.01.2023 19:30
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski znajdą się w śniadaniówce Polsatu? Tabloid spekuluje, że to nie koniec współpracy byłych gwiazd "Twoja twarz brzmi znajomo" ze stacją pod wodzą Edwarda Miszczaka. Skrzynecka i Gąs wrócą do Polsatu w nowej roli?

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

Katarzyna Skrzynecka straciła posadę jurorki w "Twoja twarz brzmi znajomo". W geście solidarności z aktorką odszedł Piotr Gąsowski, który współprowadził muzyczny show z Maciejem Dowborem. Na jego miejsce powołano Macieja Rocka, z kolei Skrzynecką zastąpił Paweł Domagała. Tabloid spekuluje, że obie gwiazdy mogą jeszcze wrócić do Polsatu, ale w roli gospodarzy programu śniadaniowego. 

Redakcja poleca

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski w śniadaniówce Polsatu?

Chodzą słuchy, że Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wcale nie wypadli z łask Edwarda Miszczaka i wciąż mogą liczyć na intratne posady w Polsacie. Niewykluczone, że nowy dyrektor programowy coś dla nich znajdzie przy przygotowywanej właśnie śniadaniówce Polsatu. Taki pomysł zaświtał Michałowi Wiśniewskiemu, który bacznie obserwuje sytuację wewnątrz stacji. 

- Telewizja znów wypuszcza telewizję śniadaniową z nowymi osobami... Czy Kasia i "Gąs" będą jedną z par prowadzących poranne pasmo w Polsacie, tego mi nie wiadomo, ale to bardzo dobry pomysł - komentuje w rozmowie z Super Expressem" zwolniony juror TTBZ. 

Zdaniem lidera Ich Troje, mającego chody u Niny Terentiew, stacja nie powinna rezygnować z takich osób jak Katarzyna Skrzynecka czy Gąs. Oboje są lubianymi gwiazdami, ze świetnym warsztatem aktorsko-konferansjerskim, dlatego szkoda byłoby nie wykorzystać ich potencjału, na przykład w porannym show. - Zdziwiłbym się, gdyby dostali w tym angaż, ale wszystko jest możliwe - kwituje Wiśniewski. 

Do tej pory Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski nie pojawiali się na karuzeli nazwisk potencjalnych gospodarzy śniadaniówki Polsatu. Wymieniano za to m.in. Marcelinę Zawadzką, Paulinę Sykut-Jeżynę i Krzysztofa Ibisza oraz jeszcze kilka innych gwiazd. 

Nowi prowadzący śniadaniówki Polsatu. Poznaliśmy kolejne nazwiska gwiazd

EN_01200785_0182
fot. Michal WARGIN/East News