Obserwuj w Google News

Kuba Wojewódzki zawalczy na Fame MMA? Pokazał wymowne zdjęcie

2 min. czytania
24.02.2023 17:57

Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Na instagramowym profilu „Króla TVN-u” pojawiło się zdjęcie dziennikarza gotowego do starcia w oktagonie. Czyżby planował zawalczyć na freak-fightowej gali Fame MMA?

Kuba Wojewódzki
fot. Wojciech OLSZANKA/East News

Kuba Wojewódzki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w Polsce, a rozpoznawalność zdobył jako jeden z jurorów programu „Idol” emitowanego na antenie Polsatu. Celebryta od 2002 roku prowadzi autorski talk-show na TVN, którego gośćmi były już niemal wszystkie polskie gwiazdy. Showman słynie z ciętego języka i nie boi się poruszać niewygodnych tematów.

Zobacz także:  Wojewódzki szokuje zawrotną ceną pączka w swoim lokalu. „Gesslerową przebiłeś”

Kuba Wojewódzki w ostatnim czasie często zaskakuje fanów

Wojewódzki zawsze budził spore kontrowersje, a media rozpisywały się o jego kolejnych miłosnych podbojach. Ma na swoim koncie związki ze sławami takimi jak m.in. Anna Mucha, Renata Kaczoruk, Olga Bołądź czy Katarzyna Sowińska.

Kochliwy dziennikarz w zeszłym roku zaskoczył fanów informacją o związku i zaręczynach z Anną Markowską, znaną z programu „Top model”. Wszystko wskazywało na to, że zakochani bardzo poważnie traktują swoją relację – chętnie pokazywali się publicznie i spędzili razem święta Bożego Narodzenia, a modelka zapewniała w wywiadzie, że łączy ich prawdziwe uczucie.

Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry. Kochamy się, więc mam nadzieję, że będzie wszystko okej i będziemy się rozwijać

– mówiła w rozmowie z „Jastrząb Post”.

Po tym, jak na początku lutego 2023 roku Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie nagiej kobiety niezbyt podobnej do jego wybranki, pojawiły się spekulacje o rozstaniu gwiazdora z Markowską. Plotki nie zostały do tej pory potwierdzone.

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki wystąpi na Fame MMA? Zapozował w stroju fightera

To nie koniec niespodzianek, jakie serwuje obserwatorom Wojewódzki. Na jego instagramowym profilu pojawiła się fotografia przedstawiająca dziennikarza w stroju zawodnika Fame MMA. Freak-fightowa gala opiera się na walkach osób związanych ze światem show-biznesu – celebrytów, youtuberów czy influencerów.

7 marca 2023

 – krótko podpisał publikację „Król TVN-u”, co mogłoby sugerować, że jest to data planowanego pojedynku.

Oliwy do ognia dolał komentarz Boxdela, jednego z założycieli federacji Fame MMA, a fani w sekcji komentarzy zastanawiają się, czy post jest tylko żartem Kuby Wojewódzkiego, czy faktycznie będziemy mieli okazję zobaczyć showmana w oktagonie.

Jak myślicie?

RadioZet.pl/”Jastrząb Post”