Obserwuj w Google News

Kasia Sowińska prosi o wsparcie dla ciężko chorego taty: "Brakuje krwi"

1 min. czytania
07.07.2022 10:23
Zareaguj Reakcja

Kasia Sowińska poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej tato walczy o życie. Gwiazda zaapelowała o oddawanie krwi dla jej rodziciela. W pomoc włączyły się gwiazdy, m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Zielińska oraz Joanna Przetakiewicz.

Kasia Sowińska
fot. Instagram.com/ Kasia Sowińska

Katarzyna Sowińska to aktorka, która trzyma się z boku show-biznesu. Teraz zaapelowała do fanów o pomoc dla swojego ukochanego taty. Gwiazda w mediach społecznościowych podkreśliła, ze jej tato walczy o życie w szpitalu i brakuje dla niego krwi. Na Instagramie 40-letnia aktorka opowiedziała o trudnej sytuacji, w której znalazł się jej tato.

Zobacz też:  4-letnia aktorka walczy o życie. „Ledwo może chodzić i straciła wszystkie włosy”

Kasia Sowińska prosi o wsparcie dla ciężko chorego taty: "Brakuje krwi"

W Centrum Krwiodastwa WiA przy ul. Wołoskiej 137 BRAKUJE KRWI. Mieszkam tu 9. tydzień, walcząc o zdrowiej mojego Taty. Proszę Was o pomoc i oddawanie krwi, której wczoraj w szpitalu zabrakło. Dziękuję" - czytamy na Instagramie aktorki.

Kasia zapytana przez fankę o to, co dokładnie się stało, odpowiedziała lakonicznie:

"Trzustka tzn... już jej nie ma… Walczy! Jest bardzo dzielny" - podkreśliła.

Wiadomo, że do do tej pory wsparcie okazały m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Zielińska oraz Joanna Przetakiewicz.

Kasia Sowińska rozpoczęła karierę jako modelka pod koniec lat 90.. Brała udział w rozmaitych komercyjnych projektach i kampaniach reklamowych. Jako aktorka zadebiutowała w jednym z odcinków serialu "Kryminalni". Grała też w takich serialach jak m.in. "Tylko miłość", "BrzydUla" oraz "Samo życie".

Kasia Sowińska
fot. Instagram.com/ Kasia Sowińska