Zamknij

Wojewódzki oddał na WOŚP bardzo osobisty przedmiot. Cena szybuje w górę

08.12.2022 19:49

Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaangażował się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Cena przedmiotu, który oddał na aukcję rośnie w zawrotnym tempie.

Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Hukalo/East News

29 stycznia 2023 roku odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja Jurka Owsiaka działa pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!". Pieniądze ze zbiórki trafią na walkę z zakażeniem, które jest przyczyną 20 procent światowych zgonów zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia.

31. finał WOŚP. Celebryci dołączają do akcji

Jak co roku do akcji charytatywnej włączają się muzycy, aktorzy, celebryci, sportowcy i dziennikarze. Popularne w całej Polsce osoby oddają swoje pamiątki i często bardzo osobiste przedmioty, za które ich fani potrafią zapłacić prawdziwe krocie.

W tym roku po raz kolejny akcję wsparł Kuba Wojewódzki. Dziennikarz wystawił na aukcję przedmiot, który był w jego posiadaniu już od 2009 roku.

WOŚP 2023. Kuba Wojewódzki oddał na aukcję statuetkę Wiktora

- Podobno osobowości telewizyjnej nie można sobie kupić? G*wno prawda. Można. - pisze na swoim Instagramie Wojewódzki. Na dołączonym zdjęciu trzyma nagrodę Wiktora, którą teraz każdy może wylicytować.

W zaledwie trzy godziny wartość statuetki osiągnęła przeszło 6 tysięcy złotych. Z każdym odświeżeniem strony z licytacją, kwota znacznie się powiększa.

Przypomnijmy, że rok temu Wojewódzki oddał na licytację sofy ze swojego programu. Meble sprzedano za ponad 160 tysięcy złotych. Tym razem jeden z fanów kontrowersyjnego dziennikarza będzie mógł postawić sobie w domu wyjątkową nagrodę - Wiktora 2009 za Osobowość Telewizyjną.

loader