Zamknij

Kuba Wojewódzki zaręczony? Już nie szuka żony

29.11.2022 12:44

Kuba Wojewódzki jakiś czas temu ogłosił związek z Anną Markowską. Teraz zaskoczył wyznaniem, które podsyciło plotki o jego ślubie z modelką. Co powiedział dziennikarz?

kuba-wojewodzki-zareczony-juz-nie-szuka-zony
fot. Agnieszka Sniezko/East News, Artur Zawadzki/East News

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska niedawno poinformowali fanów o ich związku. Oficjalne wyznanie pary szybko sprowokowało pytania o zaręczyny. Choć celebrytka znana z „Top Model” podkreśliła, że o plany dotyczące oświadczyn należy pytać dziennikarza TVN, może okazać się, że gwiazdy mają już za sobą tę romantyczną chwilę.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska są już po ślubie?

Modelka zapozwała ostatnio na ulicy Wojewódzkiej, co zachęciło fanów do spekulacji, czy para jest już po ślubie, a Anna zdążyła zmienić nazwisko. Później opowiedziała o tym, jak poznała Kubę, który zachwycał się nową partnerką, twierdząc, że „nie boi się być zachłanna”.

Wojewódzki postanowił po raz kolejny podsycić plotki o ślubie z Markowską i opublikował w sieci zdjęcie, na którym siedzi na niewielkim traktorku. Fotografię podpisał, nawiązując do hitowego programu Telewizji Polskiej.

Tak wygląda rolnik, który już nie szuka żony…

- zażartował, zwracając się do rozbawionych fanów.

loader

Na wpis „króla” TVN odpowiedziała sama prowadząca show „Rolnik szuka żony”.

Gratuluje! Nie szukać, duża rzecz

- napisała Marta Manowska i pozostawiła serduszko w komentarzu.

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Myślicie, że Kuba Wojewódzkim jest fanem „Rolnika”? Spodziewaliście się, że niechętny portalom plotkarskim dziennikarz pozwoli sobie na tego typu żarty?

loader
anna-markowska-kuba-wojewodzki
fot. VIPHOTO/East News