Zamknij

Kuba Wojewódzki wziął ślub z Anną Markowską? Pokazał zdjęcie. "Wojewódzka" [FOTO]

Maciej Friedrich
10.11.2022 16:12

Kuba Wojewódzki w końcu zdecydował się na ślub? Wymowne zdjęcie ukochanej dziennikarza, Anny Markowskiej, wywołało  żywiołową reakcję fanów. Zdaniem internautów zakochani są dla siebie stworzeni.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
fot. VIPHOTO/East News

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych, ale także najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Jednak samozwańczy "król TVN" znany jest nie tylko z dziennikarskiego doświadczenia i ciętego języka. W krajowym show-biznesie uchodzi za amanta i "wiecznego chłopca". W mediach głośno było o jego związkach z Anną Muchą i Renatą Kaczoruk, obecnie gwiazdor ma spotykać się ze znaną z udziału w "Top Model" Anną Markowską. Czy zakochani zdecydowali się na poważny krok i w tajemnicy przed mediami wzięli ślub?

Kuba Wojewódzki wziął ślub z Anną Markowską? Gwiazdor TVN pokazał wymowne zdjęcie

Wojewódzki słynie z osobliwego poczucia humoru i często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia i nagrania, które wywołują plotki i kontrowersje. Na profilu Kuby na Instagramie pojawiła się fotografia, na której widzimy Annę Markowską na tle tablicy z nazwą jednej z ulic w Konstancinie-Jeziornie. Chodzi o ulicę Wojewódzką, najwyraźniej dziennikarz nie mógł sobie odmówić zabawnego nawiązania do swojego nazwiska.

Fani Kuby w komentarzach podłapali żart, część z nich dopytywała się, czy w ten sposób zakochani chcą ogłosić, że są małżeństwem.

- Szybko działasz Kuba, tak bez pierścionka?

- Gratulacje Kuba, gdzie zamierzacie spędzić miodowy miesiąc?

- Ale z ciebie szczęśliwiec, mieć Anię u swego boku. Jest przepiękna i wydaje być się taka dobra i ciepła.

- No Kubuś, jak ślepej kurze ziarno - czytamy.

Bardzo ciężko jest nadążyć za żartami Wojewódzkiego, a sekretny ślub w jego przypadku nie jest nieprawdopodobny. Jedno jest pewne, "król TVN" lubuje się w niedomówieniach i wywoływaniu sensacji.

loader