Obserwuj w Google News

Kuba Wojewódzki zachwyca się Markowską. „Nie boi się być zachłanna”

2 min. czytania
24.11.2022 15:22

Kuba Wojewódzki najwyraźniej naprawdę się zakochał. Dziennikarz niedawno pochwalił się w mediach swoją nową ukochaną i wygląda na to, że nie może wyjść z zachwytu nad Anną Markowską. Celebryta wychwalał partnerkę na wizji oraz zdradził wspólne plany pary na najbliższą przyszłość.

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
fot. TRICOLORS/East News

Kuba Wojewódzki, nazywany „królem TVN-u”, jest od wielu lat związany ze światem show-biznesu. Największą popularność przyniósł dziennikarzowi autorski program typu talk-show, w którym od 2002 roku przeprowadza nietuzinkowe rozmowy z polskimi celebrytami, nie bojąc się kontrowersji i tematów tabu.

Zobacz także:  Wojewódzki w tarapatach. Złamał prawo, publikując wywiad z Dodą?

Kuba Wojewódzki chwali nową partnerkę na antenie TVN

Życie prywatne celebryty zawsze było obiektem zainteresowania fanów. Showman miał wiele partnerek i nigdy nie ukrywał, że interesują go jedynie młodsze panie. Pierwszą kobietą, która na dłużej i oficjalnie zagościła w sercu twarzy telewizji TVN była Anna Mucha, z którą Wojewódzki spędził 4 lata. Następnie związał się z modelką Renatą Kaczoruk, jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Wśród gwiazd, które spotykały się z bezkompromisowym dziennikarzem, były m.in. Olga Bołądź, Katarzyna Sowińska, Natalia Lesz i modelka Monika Smolicz. Wydawało się, że kochliwy celebryta nie planuje ustatkowania się – wszystko zmieniło się po oficjalnym potwierdzeniu związku Wojewódzkiego z Anną Markowską.

Byliśmy znajomymi i dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok

 – powiedziała nowa wybranka „króla TVN-u” w rozmowie z Jastrząb Post.

Redakcja poleca

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

W najnowszym odcinku swojego autorskiego programu Kuba Wojewódzki nie mógł powstrzymać się przed wychwalaniem nowej dziewczyny – zwrócił uwagę na jej niezależność i zaradność.

Poznaję dziewczyny w różnym wieku, do pewnego wieku w różnym wieku i jak patrzę na samodzielność finansową swojej partnerki, jej koleżanek, to jest to klasa średnia. Naprawdę młoda, zdrowa klasa średnia, która nie boi się być szczęśliwą, nawet zuchwałą, zachłanną

 – nie krył swojego zachwytu gwiazdor.

Ja bym bardzo chciał, żeby te coraz młodsze dziewczyny były coraz bogatsze, żebym nie musiał wydawać pieniędzy

– zażartował z siebie celebryta i poinformował widzów o swoich przyszłych zamiarach – planuje wybrać się z nową ukochaną na najnowszy pokaz domu mody La Mania.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki tym razem się ustatkuje?

RadioZet.pl/Jastrząb Post

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS