Obserwuj w Google News

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki oficjalnie są parą. Co z zaręczynami?

2 min. czytania
22.11.2022 16:16
Zareaguj Reakcja

Plotki o związku Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego od pewnego czasu przebijają się do mediów. W końcu Markowska odważyła się wyjść z cienia i oficjalnie przyznała, że kocha gwiazdora TVN. Czy to wystarczy, by zaciągnąć go przed ołtarz?

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki oficjalnie są parą. Co z zaręczynami?
fot. VIPHOTO/East News

Kuba Wojewodzki nazywany jest "królem TVN-u". Tytuł ten nie został mu nadany przypadkowo. Wojewódzki od kilku dekad związany jest ze światem mediów, a największą rozpoznawalność przyniósł mu popularny talk-show, który emitowany jest od 2002 roku. Wywiady z gwiazdami, podcast, publikacje w czasopismach i całe mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi — to wszystko sprawiło, że Wojewódzki zasiadł na alegorycznym tronie stacji emitującej jego autorski program.

Nie tylko jego działalność zawodowa wzbudza zainteresowanie. Wojewódzki często pojawia się w mediach rozrywkowych w związku ze swoim bujnym życiem osobistym. Wielokrotnie pisano o jego zarobkach i samochodach, jednak największą ciekawość czytelników i reporterów zwykle wywołują jego relacje z kobietami.

Zobacz także: Wiśniewski nazywa Wojewódzkiego pajacem i kpi z poziomu jego dziennikarstwa

To pewne. Anna Markowska i Kuba Wojewódzki są parą

Gwiazda "Top Model" Anna Markowska od pewnego czasu kojarzona jest przede wszystkim z tego, że widuje się z Kubą Wojewódzkim. Związek gwiazd były wielokrotnie opisywany w mediach plotkarskich, jednak dopiero niedawno Markowska odważyła się postawić sprawę jasno. Przyznała, że z Kubą łączy ją romantyczna relacja.

 Byliśmy znajomymi i dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok — opowiadała w rozmowie z dziennikarką Jastrząb Post.

Markowska zdradziła w wywiadzie, że cechami, które najbardziej ceni w swoim partnerze, są wrażliwość i uczciwość. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że Wojewódzki mobilizuje ją do działania. A czy jest gotowa spędzić z nim resztę życia? Być może! Wszystko w rękach Kuby.

— No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać — powiedziała.

Czy Kuba Wojewódzki w końcu znalazł tę jedyną?

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/JastrząbPost.pl