Obserwuj w Google News

To koniec programu Wojewódzkiego? Pożegnał fanów. "Nagraliśmy ostatni odcinek"

1 min. czytania
24.11.2022 21:31
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki zasmucił wielu fanów, informując, że zakończono nagrania ostatniego odcinka jego programu. Dziennikarz pokazał zdjęcie swojej ekipy i pożegnał się z widzami. Czy na dobre znika z TVN?

Kuba Wojewódzki
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER / EAST NEWS

Kuba Wojewódzki to jeden z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych polskich dziennikarzy. Samozwańczy "król TVN" znany jest między innymi ze swojego autorskiego talk-show, które zadebiutowało w 2002 roku jeszcze na antenie Polsatu. Choć w programie dochodziło do wielu skandali, często wywołanymi przez cięty język prowadzącego, widzowie od dwóch dekad niecierpliwie czekają na kolejne odcinki. Nic zatem dziwnego, że zaniepokoiła ich informacja o tym, że ekipa Wojewódzkiego zakończyła prace nad ostatnim odcinkiem show.

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki znika z TVN? Gwiazdor zapowiada ostatni odcinek show

Na profilu Kuby Wojewódzkiego pojawiło się zdjęcie ekipy pracującej nad jego programem. Dziennikarz poinformował, że zakończono nagranie ostatniego odcinka i show niebawem zniknie z anteny.

- Oto prawie cały „Kuba Wojewódzki”. Dziś nagraliśmy ostatni odcinek tego sezonu. Dziękuje Wszystkim za Wszystko - napisał.

Fanów Kuby uspokajamy, w kolejnym zdaniu dodał, że jego talk-show powróci na antenę TVN w przyszłym roku.

- Widzimy się we wtorek, a następnie w 2023! - zakończył swój wpis.

Wojewódzki będzie miał więc czas na odpoczynek od obowiązków. Przypomnijmy, że "wiecznie młody" gwiazdor jest obecnie w szczęśliwym związku z Anną Markowską. Modelka zasugerowała nawet, że mogliby wziąć ślub.