Obserwuj w Google News

Kuba Wojewódzki zaręczony? Anna Markowska o ślubie. "Będziemy się rozwijać"

2 min. czytania
24.11.2022 16:37
Zareaguj Reakcja

Kuba Wojewódzki chwali się szczęściem u boku Anny Markowskiej. Wybranka gwiazdora TVN opowiedziała w wywiadzie o planach na przyszłość. Czy "wieczny kawaler" niedługo stanie na ślubnym kobiercu?

Kuba Wojewódzki i Anna Markowska
fot. VIPHOTO/East News

Kuba Wojewódzki przez lata uznawany był za lekkoducha i "wiecznego chłopca". Choć na swoim koncie miał kilka medialnych związków, spotykał się między innymi z Anną Muchą, wiele osób straciło nadzieję, że kiedykolwiek porzuci kawalerski stan. Obecnie gwiazdor TVN jest w szczęśliwym związku z modelką Anną Markowską, a para wygląda na wyjątkowo szczęśliwą. Pojawiły się plotki, że 59-letni dziennikarz w końcu odnalazł miłość i planuje założenie rodziny. Co ciekawe, nie rozwiała ich nawet sama ukochana Kuby.

Redakcja poleca

Kuba Wojewódzki założy rodzinę? Anna Markowska o ślubnych planach

W rozmowie z portalem Jastrząb Post Anna Markowska przyznała, że jej związek z Kubą Wojewódzkim układa się świetnie. Najwyraźniej są ze sobą bardzo szczęśliwi, modelka bowiem wybiegła myślami w przyszłość i wspomniała o ślubnych planach. Choć nie zależy to wyłącznie od niej, uważa, że ich relacja będzie się rozwijać. Pierwszy krok powinien jednak wykonać "król TVN".

- No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać - oceniła.

Anna nie ukrywa, że musi przyzwyczaić się do związku bacznie obserwowanego i nieustannie komentowanego przez media. Co ciekawe, zdaniem Markowskiej Kuba prywatnie jest zupełnie inny, niż przed kamerami.

- Byliśmy znajomymi i dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem, ale też takim pozytywnym, bo Kuba emocjonalnie jest bardzo podobny do mnie. Jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok - wyznała w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Myślicie, że Kuba poprosi wybrankę o rękę?

Wojewódzki i Markowska
fot. VIPHOTO/East News