Obserwuj w Google News

Anna Markowska potwierdziła związek z Wojewódzkim. Opowiedziała, jak się poznali

2 min. czytania
23.11.2022 20:50

Anna Markowska w jednym z ostatnich wywiadów wyraźnie potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. Modelka opowiedziała, jak się poznali.

Anna Markowska i Kuba Wojewódzki
fot. VIPHOTO/East News

Związki Kuby Wojewódzkiego od lat cieszą się zainteresowaniem fanów Króla TVN-u oraz tabloidów. Artysta zwykle spotyka się z młodszymi kobietami, co również - nie wiedzieć czemu - nadal jest dla wielu osób szokiem, a komentarze na temat jego miłosnych wyborów zdają się nie mieć końca.

Markowska potwierdziła związek z Wojewódzkim. Jak się poznali?

Aktualną partnerką znanego dziennikarza jest Anna Markowska. 26-latka jest znana z programu " Top Model". Dziewczyna mimo młodego wieku ma za sobą bardzo trudne przejścia. Modelka chorowała na złośliwy nowotwór. Ze względu na przerzuty musiała przejść aż pięć operacji i dwa przeszczepy.

Redakcja poleca

Do niedawna o związku Wojewódzkiego tylko się gdybało, jednak Markowska potwierdziła relację pary w rozmowie z reporterem serwisu Pomponik.pl.

Poza oficjalnym potwierdzeniem związku modelka opowiedziała również, w jaki sposób poznała Wojewódzkiego. Okazało się, że dziennikarz musiał wykazać się cierpliwością w drodze do zdobycia serca 26-latki.

Markowska i Wojewódzki w oficjalnym związku. Nie od razu zostali parą

- Kuba odezwał się do mnie, kiedy mieliśmy mieć wspólną współpracę. Ja się tak przestraszyłam wielkiego świata, po prostu się wstydziłam. Nie odpisałam przez kolejne pół roku - wyznała Markowska.

Jednak okazało się, że milczenie modelki nie oznaczało końca jej kontaktu z celebrytą. - Potem szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i zaczęliśmy się fajnie czuć w swoim towarzystwie. Długo, długo, długo później weszliśmy w związek.

Relacja Markowskiej i Wojewódzkiego zaczęła się od przyjaźni. Dopiero po półtora roku od pierwszego kontaktu para postanowiła się ze sobą związać. - Tak dobrze mi się z nim rozmawiało, zaprzyjaźniliśmy się. Kuba był moim przyjacielem po prostu. Wtedy nie spotykaliśmy się zbyt często, bo ja byłam w związku i czasami tylko do siebie dzwoniliśmy. No i po jakimś czasie byliśmy razem - opowiedziała serwisowi Jastrząb Post.

RadioZET.pl/Jastrząb Post/Pomponik