Zamknij

Kuba Wojewódzki wyleci z TVN? Nie wygląda to zbyt dobrze

02.12.2022 12:05

Kuba Wojewódzki wyląduje na dywaniku w TVN? Jego program odnotowuje spadki widzów. Ostatni sezon show też nie był powalający pod względem oglądalności. Dobra passa przestała mu towarzyszyć.

Kuba Wojewódzki
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki prowadzi swój program od 2002 roku – na antenie gości więc już od 20 lat. Początkowo show emitowano w Polsacie, a po czterech latach stery przejął TVN. Dziennikarz w „tłuściejszych” latach gromadził przed telewizorami kilka milionów widzów. Dziś o pełnym milionie może już zapomnieć. Najnowsze dane mówią same za siebie.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki zaręczony? Już nie szuka żony

Kuba Wojewódzki wyleci z TVN?

Kuba Wojewódzki zakończył 33. sezon swojego programu. Serwis „wirtualnemedia.pl” nie ma najlepszych wiadomości – od 6 września do 29 listopada średnia oglądalność odcinków wynosiła 685 tys. osób.

W tym sezonie na kanapie Kuby Wojewódzkiego zasiadło kilka gwiazd, na które czekali widzowie. Tak było np. z Małgorzatą Rozenek czy Dawidem Podsiadło. Jednak to odcinek z Małgorzatą Kożuchowską i Krzysztofem Skórzyńskim zgromadził największą widownię – aż 778 tys. osób.

Jeśli chodzi o późne pasmo nadawania, to Kuba Wojewódzki zdecydowanie wygrywa. Jednak dziennikarz regularnie traci widownię. W tym roku oglądalność jego show spadła o 62 tys. osób. Trzeba przyznać, że zamierzchłe lata lepiej wyglądały w statystykach.

W 2006 roku Kuba Wojewódzki gromadził przed telewizorami średnio 2,15 mln widzów. Gdy przeszedł do TVN, oglądały go średnio 3 mln osób. Pełen milion ostatni raz osiągnął jesienią 2018 roku. Czy Kuba Wojewódzki zostanie zwolniony z TVN? Raczej nie – jest charakterną gwiazdą stacji i jest z nią kojarzony. Chociaż już kilka razy sobie „nagrabił” i sugerował zwolnienie z TVN przez aferę z Małgorzatą Rozenek (na antenie „Dzień dobry TVN” powiedział m.in., że „rozpie*doliła małżeństwo Karolinie Ferenstein i na tym nie poprzestała”) to na razie może czuć się bezpiecznie. W jednym z  postów na Instagramie zapowiedział nawet, że powraca w 2023 roku.

loader
Galeria
9 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS