Obserwuj w Google News

Magda Gessler była dręczona przez własną matkę? "Miała obsesję"

2 min. czytania
31.05.2023 13:08
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler w swojej w autobiografii opowiedziała między innymi o obsesji mamy. Miała ona namawiać gwiazdę "Kuchennych rewolucji" do chudnięcia, a nawet zaproponować jej pieniądze za zrzucenie zbędnych kilogramów według "stawek" sklepu mięsnego.

Magda Gessler
fot. Lukasz Gdak/East News

Magda Gessler to nie tylko jedna z najpopularniejszych polskich restauratorek, ale także czołowa krajowa osobowość telewizyjna. Gwiazda " Kuchennych rewolucji" podbiła serca widzów dzięki swoim niecodziennym metodom pomocy upadającym restauracjom. Magda nie stroni od wulgarnego języka, a uczestników programu często otwarcie krytykuje. Sławna jest także z rzucania zastawą, kiedy daje upust swojej złości. Niedawno media rozpisywały się o metamorfozie Gessler, która zrzuciła 13 kilogramów. Okazuje się, że kiedy była młodą dziewczyną, jej mama miała obsesję na punkcie wyglądu i stosowała kontrowersyjne metody mające nakłonić córkę do chudnięcia.

Magda Gessler była zmuszana do chudnięcia? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" o obsesji mamy

W swojej książce "Autobiografia apetyczna" Magda Gessler wróciła pamięcią do czasów młodości i opowiedziała o relacji z mamą. Okazało się, że kobiecie bardzo zależało, żeby jej córka była szczupła i atrakcyjna. Do tego stopnia, że zdaniem restauratorki popadła w obsesję i stosowała metody, które można uznać w najlepszym wypadku za niecodzienne. Złożyła bowiem Magdzie propozycję nagrody finansowej za każdy zrzucony kilogram. Stawką miała być cena kilograma cielęciny.

- Mama miała obsesję na punkcie figury. Byłam szczupłą nastolatką, ale ona uważała, że powinnam jeszcze schudnąć. Ciągle o tym mówiła, aż w końcu zaproponowała, że za każdy zrzucony przeze mnie kilogram zapłaci mi tyle, ile w sklepie mięsnym za kilogram cielęciny - czytamy.

Fani Magdy nie kryli oburzenia historią, czemu dali wyraz w mediach społecznościowych.

Redakcja poleca

Magda Gessler była zmuszana przez mamę do chudnięcia? Szokująca historia gwiazdy "Kuchennych rewolucji"

Cytat z autobiografii Magdy Gessler dotyczący kontrowersyjnej metody jej mamy znalazł się na profilu "Kuchennych rewolucji" na Instagramie. Pod postem fani restauratorki dali wyraz oburzeniu wobec pomysłu płacenia nastolatce za stracone kilogramy.

- Biedne dziecko.

- Żenujące.

- Masakra, bardzo przykre - czytamy. 

Podkreślano także, że Magda także teraz wygląda dobrze i nie powinna się zmieniać pod niczyją presją.

- Magda, masz super figurę i ekstra styl. Nie zmieniaj się.

- Nie ufam chudym kucharzom - pisali.