Obserwuj w Google News

Magda Gessler została wegetarianką? Dzięki tej diecie zrzuciła już 13 kg

2 min. czytania
29.05.2023 12:16

Nie da się nie zauważyć, że Magda Gessler w ostatnim czasie nieco straciła na wadze. Restauratorka zmieniła swoje nawyki żywieniowe, a jedną z głównych rewolucji w jej kuchni było ograniczenie mięsa.

Magda Gessler została wegetarianką? Dzięki tej diecie zrzuciła już 13 kg
fot. Bartosz KRUPA/East News+VIPHOTO/East News

Magda Gessler kulinariami zajmuje się od lat. Restauratorka postanowiła podzielić się swoją wiedzą na temat prowadzenia gastronomii w jednym z najchętniej oglądanych programów TVN-u „Kuchenne Rewolucje”. Od 13 lat pomaga podupadającym lokalom w rozkręcaniu biznesu. Ciągłe degustacje i godziny spędzone w trasie negatywnie odbyły się na sylwetce „królowej TVN-u”.

Zobacz też:  Magda Gessler nie miała litości. Tego nie dało się uratować

Magda Gessler schudła. Do zmian namówił ją syn

O zmianie nawyków żywieniowych Magda Gessler miała pomyśleć w Gwatemali, gdzie narywała ze swoim synem program „Starsza pani musi fiknąć”. Tadeusz Muller miał wtedy namawiać swoją mamę na korzystniejsze dla zdrowia dania. Finalnie celebrytka zrzuciła 13 kg, o czym pochwaliła się w wywiadzie udzielonym serwisowi Party.pl.

Redakcja poleca

Magda Gessler została wegetarianką? To dlatego schudła

Restauratorka nie robiła ze swojej diety tajemnicy. W rozmowie z portalem opowiedziała o tym, jakie zmiany w odżywianiu aż tak wpłynęły na jej metamorfozę. Okazuje się, że Magda Gessler ograniczyła spożycie mięsa, które przecież tak bardzo uwielbiała. Nie oznacza to jednak, że została wegetarianką. Po mięso sięga znacznie rzadziej niż wcześniej. 

Oprócz tego gwiazda przyznała, że przestała podjadać między posiłkami. Jeśli już najdzie ją na to ochota, sięga po zdrowsze przekąski czyli po owoce.

- Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli to już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera – powiedziała restauratorka w rozmowie z „Party”.

Bon rozdaje Radio ZET. Zgłoś się do naszej zabawy i wygraj gotówkę na wakacje!