Obserwuj w Google News

Magda Gessler pokazała zdjęcie z 92-letnim ojcem. Podobni? [FOTO]

2 min. czytania
06.11.2023 13:31
Zareaguj Reakcja

Magda Gessler pokazała zdjęcia z imprezy urodzinowej swojego ojca. Z dumą poinformowała, że 92-latek wciąż jest czynny zawodowo. Czym zajmuje się Mirosław Ikonowicz?

Magda Gessler pokazała zdjęcie z 92-letnim ojcem. Podobni?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

70-letnia Magda Gessler lubi biesiadować w gronie najbliższych, co regularnie relacjonuje za pośrednictwem swojego Instagrama. Okazji w klanie Gesslerów nie brakuje, a i na brak miejsca nie mają co narzekać – w końcu Magda, Lara i Tadeusz mają pod sobą kilka lokali. Ostatnio spotkali się w jednym z nich z okazji urodzin nestora rodu, którym jest 92-letni już Mirosław Ikonowicz.

Zobacz też:  „Syf” w „Kuchennych rewolucjach”. Magda Gessler prawie zwymiotowała

Kim jest ojciec Magdy Gessler? To znany dziennikarz

Magda Gessler z dumą opowiada o swoim ojcu i o przygodach, które jej we wczesnym dzieciństwie „zgotował”. Mirosław Ikonowicz, bo tak nazywa się rodziciel restauratorki (przypominamy, że nazwisko Gessler gwiazda nosi po drugim mężu), to znany i ceniony dziennikarz. Był korespondentem PAP w Sofii, Hawanie, Madrycie i Lizbonie, Watykanie, a także na Bliskim Wschodzie. Podróżował też po wielu innych krajach.

Redakcja poleca

Dzięki pracy ojca i jego zamiłowaniom do podróży Magda Gessler od najmłodszych lat poznawała świat, języki i inne kultury. Do dziś w wielu wywiadach wspomina przygody, które przeżywała jako dziecko, bawiąc się na plażach rajskich wysp.

Magda Gessler pokazała ojca. Tak wygląda 92-letni Mirosław Ikonowicz

5 listopada Mirosław Ikonowicz w gronie rodziny świętował 92 urodziny. Magda Gessler pokazała fotorelację z tego wydarzenia w tym piękne zdjęcie z samym solenizantem. Restauratorka zaznaczyła również, że nestor rodu wciąż jest aktywny zawodowo. I faktycznie – Mirosław Ikonowicz nadal pisze. Publikuje teksty w „Polityce” i „Przeglądzie”. W 2018 roku wydał książkę „Pohulanka”, która opowiada o rysie historycznym jego rodzinnego miasta – Wilna.

Zdjęcie z ojcem gwiazda „Kuchennych rewolucji” opisała w charakterystycznym sobie stylu: „Urodziny taty … #alegloria. Jest b rodzinnie i dostojnie .. tata młodziak #miroslawikoniwicz czynny zawodowo .. niesłychana postać … mam przyjaciela #familia najważniejsza” [pisownia oryginalna przyp. red].

 Źródło: Radio ZET/Wikipedia/Instagram

Nie przegap
Magda Gessler szokuje na Instagramie. Najdziwniejsze posty restauratorki
5 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER