,

Macaulay Culkin ukrywał, że ma drugie dziecko? Trzyma to w tajemnicy

21.03.2023 11:34

Macaulay Culkin od sławy i pieniędzy dostał rykoszetem, dlatego teraz bardzo dba o prywatność swoją i swojej rodziny. Gwiazdor znany z „Kevina samego w domu” długo ukrywał fakt, że ma dziecko. Okazuje się teraz, że ma jeszcze jedno, o którym jeszcze publicznie nie wspominał.

Macaulay Culkin ukrywał, że ma drugie dziecko? Trzyma to w tajemnicy
fot. Backgrid/East News

Macaulay Culkin rok temu zaręczył się z miłością swojego życia – Brendą Song. Para doczekała się razem syna, jednak zarówno ciąża, jak i narodziny długo były utrzymywane w tajemnicy. Anonimowy informator z otoczenia rodziny zdradził dla portalu „pagesix”, że kilka miesięcy temu na świat przyszło drugie dziecko pary.

Zobacz też: Macaulay Culkin zaręczony. Gwiazdor "Kevin sam w domu" oświadczył się Brendzie Song

Macaulay Culkin – żona

Niewiele osób wie, że Macaulay Culkin przez cztery lata miał żonę. Samodzielne życie zaczął w wieku 15 lat, a zaraz po 17 urodzinach poślubił aktorkę Rachel Miner. Związek nie przetrwał próby czasu. Po rozstaniu z Miner Culkin chwilowe szczęście odnalazł u boku Mili Kunis. Aktorka zostawiła partnera po 8 latach.

„Tą jedyną” okazała się Brenda Song. Para poznała się w 2017 roku, niedługo po tym, jak Culkin wyszedł z nałogów i zaczął nowe życie. Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Nie wiadomo, para ukrywa się przed paparazzi i nie rozwodzi się na temat swojej miłości w prasie. Ogromnym dowodem na to, że są ze sobą szczęśliwi jest fakt, że doczekali się razem dziecka. A niedawno się okazało, że kilka miesięcy temu na świat przyszedł kolejny potomek zakochanych.

Zobacz też: Macaulay Culkin ma 41 lat. Tak dziś wygląda chłopiec z kultowego filmu "Kevin sam w domu"

Macaulay Culkin – dzieci

W 2021 roku urodził się pierwszy syn Song i Culkina – Dakota. Narzeczeni radosną nowinę utrzymywali w tajemnicy miesiącami. Na próżno było szukać na ich Instagramach popularnych wśród celebrytów sesji ciążowych czy relacji z baby shower. Podobnie było i tym razem.

Portal „pagesix” podaje, że jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia miał urodzić się Carson – drugi syn pary. Informację tę podała anonimowa osoba, jednak być może jak i poprzednim razem, para w końcu odniesie się do tych rewelacji. Na ten moment ani Bredna, ani Macaulay nie potwierdzili czy to prawda.

Macaulay Culkin, "Kevin sam w domu" i nałogi

Filmy „Kevin sam w domu” i "Kevin sam w Nowym Jorku" dla Macaulaya Culkina były furtką do wielkiej kariery. 10-letni wtedy chłopiec zagrał tytułowego Kevina, który rozkochał w sobie cały świat. Wróżono mu, że podbicie Hollywood będzie tylko kwestią czasu. Niestety Culkin nie poradził sobie z nakładaną na niego ogromną presją i sławą. Szukając ucieczki od ciągłego bycia na świeczniku, życie powierzył używkom.

Nie jest tajemnicą, że Macaulay przez wiele lat miał problemy z narkotykami. Zniknął na chwilę ze świata show-biznesu, porzucił aktorstwo i dał się ponieść uzależnieniom. Choć wielu spisało go na straty, Culkinowi udało się wyjść z nałogów, znaleźć miłość i założyć rodzinę. Dziś stroni od blasku fleszy i bardzo pilnuje bezpieczeństwa i spokoju swoich dzieci.

loader
John Malkovich
8 Zobacz galerię
fot. Moeller/face to face/REPORTER/East News

Logo radiozet Dzieje się