Obserwuj w Google News

Macaulay Culkin ma 41 lat. Tak dziś wygląda chłopiec z kultowego filmu "Kevin sam w domu"

2 min. czytania
03.11.2021 19:40

Macaulay Culkin to amerykański aktor, który sławę zdobył dzięki roli niepokornego Kevina z kultowych filmów "Kevin sam w domu" oraz kontynuacji "Kevin sam w Nowym Jorku". Obecnie gwiazdor ma już 41 lat i niedawno został ojcem. Tak dziś wygląda.

Macaulay Culkin
fot. 20thCentFox/Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East

Macaulay Culkin to jeden z tych aktorów, którzy zapadli w pamięć przede wszystkim dzięki jednej roli. Dla Culkina jest to kreacja Kevina McCallistera - sympatycznego, niepokornego chłopca z filmów "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku". Fani twórczości Michaela Jacksona mogą kojarzyć go także z teledysku do utworu "Black or White". Poza tymi kreacjami Culkin ma jeszcze na koncie kilkanaście innych ról, jednak żadna z nich nie była już tak głośna. Można powiedzieć, że jako aktor karierę niemal zakończył, choć w ostatnich latach  udało mu się zdobyć rolę w serialu "American Horror Story", który niedawno miał premierę w polskiej telewizji. Jedną z innych aktywności gwiazdora jest działalność muzyczna w zespole The Pizza Underground. Jednak jego najnowszą rolą jest bycie ojcem. Jego dziecko przyszło na świat w kwietniu 2021.

Zobacz także: "Kevin sam w domu": czy w nowej wersji filmu wystąpił Macaulay Culkin?

Macaulay Culkin ma dziś 41 lat. Tak wygląda Kevin z kultowego filmu

Macaulay Culkin jest od lat kojarzony z sympatycznym blondasem z filmów o Kevinie. Niestety, jego życie nie było łatwe, bo olbrzymia sława, która spłynęła na niego, kiedy był jeszcze dzieckiem, wpędziła go w używki, od których przez długi czas nie mógł się uwolnić. Alkohol i narkotyki na długo zdominowały jego życie. Wszystko zmieniło się, kiedy na jego drodze stanęła Brenda Song. Są ze sobą już blisko pięć lat, a ich związek należy do udanych, co widać na wielu fotkach, które trafiają do mediów.

Redakcja poleca

Niedawno para pojawiła się na pokazie mody domu Gucci, gdzie Macaulay wystąpił jako model. Trzeba przyznać, że w niczym nie przypomina już słynnego Kevina, ani - na szczęście - osoby, którą się stał, kiedy wpadł w używki.