Obserwuj w Google News

"Kevin sam w domu" nie jest najbardziej wyczekiwanym filmem świąt? Polacy szukają innego tytułu

2 min. czytania
22.12.2022 17:52
Zareaguj Reakcja

"Kevin sam w domu" to film, bez którego wielu Polaków nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się jednak, że w tym roku dużym zainteresowaniem cieszy się też inny tytuł.

Kevin sam w domu
fot. Materiały prasowe Polsat

"Kevin sam w domu" nie jest najbardziej wyczekiwanym filmem świąt. Wiele wskazuje na to, że Polacy obejrzą w święta Bożego Narodzenia nie tylko film o przygodach rezolutnego chłopca, ale i inny świąteczny tytuł. Która produkcja cieszy się zainteresowaniem widzów?

Zobacz także: "Kevin sam w domu" nie tylko w Wigilię. Film jest dostępny na popularnej platformie streamingowej

"Kevin sam w domu" nie jest najbardziej wyczekiwanym filmem świąt? 

"Kevin sam w domu" to film z 1990 roku. Jest on kultowy i dla wielu polskich widzów wigilijną tradycją jest seans, podczas którego mogą sobie przypomnieć, jak Kevin próbował przetrwać święta, gdy został przez pomyłkę sam w wielkim domu. Oczywiście, fani "Kevina samego w domu" nadal z utęsknieniem wyczekują momentu, w którym będą mogli ponownie zobaczyć produkcję w telewizji.

Redakcja poleca

Jak podaje portal tabletowo.pl, powołując się na statystyki przeglądarki Google, w tym roku prym wiedzie inny film. Jest to "Grinch" z 2018 roku. Jak możemy przeczytać w raporcie Google, przed świętami użytkownicy w Polsce częściej wyszukiwali haseł związanych z filmem "Grinch" niż "Kevin sam w domu". To pierwsza taka sytuacja.

"Kevin sam w domu": kiedy będzie można obejrzeć film?

Film "Kevin sam w domu" zostanie wyemitowany w Wigilię, 24 grudnia o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Niecierpliwi powinni wiedzieć, że Kevin jest jest dostępny do obejrzenia w każdej chwili na platformie Disney +.

Zobacz także: Netflix z nowościami na styczeń 2023. Lista premier filmów i seriali

RadioZET.pl/google.pl/tabletowo.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.