Obserwuj w Google News

Macaulay Culkin został ojcem. Aktor zdradził płeć i imię dziecka

1 min. czytania
13.04.2021 08:09
Zareaguj Reakcja

Macaulay Culkin został ojcem. Aktor i jego partnerka Brenda Song powitali na świecie pierwsze dziecko. Gwiazdor filmu "Kevin sam w domu" zdradził płeć i imię maluszka.

Macaulay Culkin
fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Macaulay Culkin został ojcem. Gwiazdo r "Kevin sam w domu" i jego ukochana Brenda Song po raz pierwszy zostali rodzicami wyczekanego synka. Chłopiec przyszedł na świat 5 kwietnia w Los Angeles. Gwiazdor "Kevina" postanowił nazwać synka Dakota na cześć jego siostry, która zmarła w 2008 roku po potrąceniu przez samochód.

Zobacz też:  Macaulay Culkin kończy 40 lat. Jak dziś wygląda filmowy "Kevin sam w domu"?

Macaulay Culkin został ojcem. Aktor zdradził płeć i imię dziecka

Informację o narodzinach chłopca potwierdził w rozmowie z dziennikarzami agent Culkina. Macaulay i jego partnerka zdecydowali się udzielić jedynie krótkiego komentarza magazynowi Esquire. "Jesteśmy bardzo szczęśliwi" - powiedział Macaulay.

Macaulay Culkin i Brenda Song tworzą zgraną parę od czterech lat. Gwiazdor poznał swoją ukochaną na planie filmu "Changeland". Poznanie ukochanej pozwoliło gwiazdorowi stanąć na nogi i wyjść ze świata używek oraz imprez. Culkin dobrze radzi sobie też zawodowo i wciąż dostaje atrakcyjne role mimo niechlubnej przeszłości.

Szybka sława w dzieciństwie przełożyła się na problemy aktora. Macaulay na radził sobie z popularnością po udziale w filmie "Kevin sam w domu". Popadł w uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Miał też poważne problemy z prawem.