Obserwuj w Google News

Macaulay Culkin zaręczony. Gwiazdor "Kevin sam w domu" oświadczył się Brendzie Song

2 min. czytania
27.01.2022 09:46
Zareaguj Reakcja

Jak poinformował magazyn "People" Macaulay Culkin oświadczył się Brendzie Song. Gwiazdor "Kevin sam w domu" i "królowa Disneya", którzy w 2021 roku powitali na świecie córeczkę, są zaręczeni. 

Macaulay Culkin i Brenda Song
fot. screen: YouTube

Macaulay Culkin to hollywoodzki gwiazdor doskonale znany Polakom, choć części z nich wyłącznie z jednej roli. To właśnie amerykański aktor w dzieciństwie wcielił się w rezolutnego chłopca broniącego rodzinnego domu przed włamywaczami w hicie " Kevin sam w domu" i jego kontynuacji "Kevin sam w Nowym Jorku". Komedie zyskały w naszym kraju status kultowych produkcji, bez których nie może obejść się świąteczna ramówka telewizyjna. Culkin ma jednak na swoim koncie także inne kreacje aktorskie, mogliśmy oglądać go między innymi w "Moja dziewczyna", "Synalek", "Will & Grace" czy "Wszyscy święci!".

Choć ciężko w to uwierzyć, w 2021 roku Macaulay obchodził 41. urodziny. Uroczy chłopiec znany z ekranu to już poważny mężczyzna, który na swoim koncie ma nie tylko ogromny sukces, ale także osobiste tragedie. Przez lata zmagał się z depresją oraz uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. Został skazany za posiadanie środków odurzających, przyznał także, że ojciec znęcał się nad nim fizycznie i psychicznie. Do tej pory nie mógł także ułożyć sobie życia osobistego. Jego małżeństwo z Rachel Miner trwało zaledwie cztery lata, a związki z Milą Kunis i Jordan Lane Price nie przetrwały próby czasu. Wydaje się, że spokój i szczęście gwiazdor odnalazł u boku Brendy Song.

Ryszard Kotys,James Michael Tyler i Helen McCrory
21 Zobacz galerię
fot. Michał Wargin/East News, Julian Mackey/Shutterstock/Rex Features/East News i Nils Jorgersen/Shutterstock/Rex Features/East News
Redakcja poleca

Macaulay Culkin i Brenda Song zaręczeni. Gwiazdor "Kevin sam w domu" weźmie drugi ślub?

Macaulay Culkin i Brenda Song, znana między innymi z "The Social Network" i nazywana "księżniczką Disneya", zaczęli się spotykać w 2017 roku. W kwietniu 2021 roku para powitała na świecie ukochanego synka Dakotę Songa Culkina. Fani zastanawiali się, czy zakochani podejmą decyzję o zalegalizowaniu związku, zwłaszcza że oboje dbają o zachowanie prywatności i oddzielają życie osobiste od kariery.

Jak poinformował magazyn "People", Macaulay i Brenda postanowili wejść na nowy poziom relacji i zaręczyli się. Dowodem ma być pokaźnych rozmiarów pierścionek, który fotoreporterzy dostrzegli na palcu aktorki. Jeśli medialne doniesienia okażą się prawdą, nie pozostaje nic innego, jak życzyć filmowemu Kevinowi i jego przyszłej małżonce wiele szczęścia na nowej drodze życia.