Obserwuj w Google News

Książę Harry będzie zarabiał na śmierci księżnej Diany? W sieci zawrzało

2 min. czytania
21.08.2023 15:10
Zareaguj Reakcja

Meghan Markle i książę Harry znów zwrócili się do fanów z nietypowym pomysłem. Okazuje się, że Sussexowie zainwestowali fortunę w projekt, który może odnosić się do… tragicznej historii księżnej Diany. O co chodzi?

Książę-Harry-będzie-zarabiał-na-śmierci-księżnej-Diany-W-sieci-zawrzało
fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Meghan Markle i książę Harry w ostatnim czasie znaleźli się w niezłym dołku. W mediach wciąż obecne są pogłoski o kryzysie w ich małżeństwie, a oni sami tracą kolejne źródła dochodu. Przedsiębiorstwa, z którymi związani byli intratnymi kontraktami, zaczęły zrywać z nimi współprace, a sam Harry miał też stracić stanowisko w firmie, którą założył.

Redakcja poleca

Wiele wskazuje na to, że Sussexowie starają się odbudować swoją potęgę na rynku, bo mimo dość sporej niestabilności finansowej, zaczęli inwestować w nowe projekty, które mogą przynieść im zysk. Jakiś czas temu głośno było o tym, że ich firma wykupiła prawa do adaptacji książki „Meet Me at the Lake” autorstwa Carley Fortune. Brytyjskie media donosiły, że nowa inicjatywa mogła kosztować ich nawet 3 miliony funtów.

Książę Harry będzie zarabiał na śmierci swojej matki?

Fabuła wykupionego przez nich romansidła opowiada historię dwóch osób, które odnalazły miłość, będąc już po trzydziestce. Nie brak w niej jednak bardziej zawiłych wątków. W treści książki można odnaleźć nawiązania do trudnego dzieciństwa, depresji czy narkotyków.

Zdaje się jednak, że wybór kanadyjskiej książki nie był taki przypadkowy. Zdaniem internautów dzieło może wręcz bezpośrednio odnosić się do historii życia samego Harry’ego. Przypomnijmy, że w czasach wczesnej młodości książę miał opinię bawidamka, który co jakiś czas wplątywał się w drobne skandale. Nieobce były mu narkotyki czy alkohol, a jego życie – podobnie jak życie bohatera książki – naznaczone było tragedią straty rodzica. Stąd też w sieci zaczęły pojawiać się podejrzenia, że syn króla Karola i księżnej Diany zamierza zarabiać na tragicznej śmierci swojej matki. Sam Harry nie skomentował jednak głośnych doniesień.

Nie przegap
Rodzina królewska
9 Zobacz galerię
fot. REX FEATURESEAST NEWS