Obserwuj w Google News

Harry i Meghan wydali na to miliony. Mają bardzo ambitne plany

2 min. czytania
06.08.2023 21:36
Zareaguj Reakcja

Książę Harry i Meghan Markle znaleźli sposób na wydostanie się z finansowego dołka. Chociaż ich domowy budżet został ostatnio bardzo uszczuplony, Sussexowie zainwestowali właśnie miliony funtów w prawa autorskie do jednej z popularnych powieści romantycznych. Zamierzają stworzyć jej filmową adaptację.

Książę Harry i Meghan Markle wydali miliony. Stworzą nowy hit Netflix?
fot. Shutterstock/lev radin

Mówi się, że domu Harry’ego i Meghan ostatnio się nie przelewa. Książęca para straciła intratny kontrakt ze Spotify, a  ich kontrakt z Netfliksem ma wisieć na włosku. To sprawiło, że zaczęli zastanawiać się nad przeprowadzką. Wygląda jednak na to, że znaleźli sposób na wydostanie się z finansowych tarapatów. Zamierzają stworzyć adaptację jednej z popularnych książek.

Redakcja poleca

Książę Harry i Meghan Markle wchodzą do branży filmowej

Meghan i Harry byli już bohaterami dokumentu, który pojawił się na Netfliksie. Mają też na swoim koncie animację o tytule „Pearl”, serial dokumentalny „Live to Lead” oraz nowy projekt księcia - „Heart of Invictus”. Teraz zamierzają wkroczyć do świata kina fabularnego. Ich debiutem ma być ekranizacja popularnej powieści „Meet Me at the Lake” autorstwa Carley Fortune.

The Sun informuje, że za prawa do książki mogli zapłacić aż 3 miliony funtów, co w świetle niedawnych doniesień o ich problemach finansowych wydaje się niebywale odważnym posunięciem. Tabloid podaje, że jest to pierwszy raz, gdy firma „wyklętych royalsów”, Archewell Productions, wykupuje prawa do tego typu dzieła. Ma to być część ich opiewającej na 80 milionów funtów umowy z platformą Netflix.

Książka „Meet Me at the Lake” opowiada historię dwóch osób, które odnalazły miłość, będąc już po trzydziestce. Nie brakuje w niej wątków związanych z trudnymi przeżyciami z dzieciństwa i depresją. Powieść sprzedała się w 37 tys. egzemplarzy w pierwszym miesiącu. Czy to oznacza, że i jej ekranizacja okaże się hitem?

Nie przegap
Elżbieta II
10 Zobacz galerię
fot. Manuel Cedron/agefotostock/East News

Źródła: RadioZET.pl/TheSun.co.uk