0
topscrollRun:
Obserwuj w Google News

Furia kochanki Putina. Zaczęła rozbijać naczynia i rzucać sztućcami

3 min. czytania
28.11.2023 13:49

Alina Kabajewa - kochanka Władimira Putina miała wpaść w furię z powodu rzekomej śmierci prezydenta Rosji. Zdołano uspokoić kobietę za pomocą zastrzyku.

Władimir Putin, Alina Kabajewa
fot. MIKHAIL METZEL/AFP/East News, print screen z alinakabaeva.officiaal/Instagram

Rzekoma śmierć Władimira Putina miała doprowadzić gimnastyczkę Alinę Kabajewę do załamania nerwowego. Kobieta miała wpaść w szał, siejąc zniszczenie wokół siebie. Według plotek Kabajewa jest kochanką prezydenta Rosji.

Kochanka Putina miała załamanie nerwowe

Władimir Putin w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy stał się jednym z najbardziej znienawidzonych polityków na świecie. Wszystko za sprawą bestialskiego ataku na Ukrainę, który rozpoczął trwającą do dziś wojnę za naszą wschodnią granicą.

Mimo to, świat interesuje się wciąż Putinem, a także życiem prywatnym jego i otaczających go ludzi. Jak podaje O2, kiedy kilka tygodni temu pojawiły się plotki o śmierci prezydenta Rosji, jego domniemana kochanka wpadła w histerię. Miała rozbijać talerze i rzucać sztućcami. Uspokojono ją zastrzykiem, a następnie zamknięto w areszcie domowym.

Redakcja poleca

Na portalu X (dawniej Twitter), pojawił się wpis rzekomego byłego generała Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji, który zdradza szczegóły stanu Kabajewy.

"Pewnego dnia Alina Kabajewa - partnerka zmarłego prezydenta Rosji Władimira Putina, przeżyła załamanie psychiczne. Podczas posiłku nagle zaczęła rozbijać naczynia i rzucać sztućcami na chybił trafił. Po tym zaczęła histerycznie płakać. Funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa próbowali uspokoić Kabajewę i pilnie wezwali lekarzy. Aby uspokoić Alinę, ochrona musiała użyć siły. Dopiero potem lekarze mogli podać Kabajewie zastrzyk i po kilku minutach histeria ustała" - opisuje zdarzenie były wojskowy.
"Po śmierci Putina Alina Kabajewa znajduje się pod ścisłą opieką i wzmożoną ochroną. Ograniczono jej wolność. W zasadzie przebywa ona w areszcie domowym. Najwyraźniej gwałtowna zmiana jakości życia miała ogromny wpływ na jej zdrowie psychiczne: Kabajewa zmieniła się z nieoficjalnej pierwszej damy w więźnia" - czytamy w poście.

Co dalej działo się z rzekomą kochanka Putina? "Gdy Alina opamiętała się, rozmawiał z nią psycholog z Federalnej Służby Ochrony. Alinie obiecano lepsze warunki przetrzymywania. Rzekomo otrzyma możliwość komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną, ale pod kontrolą. Nie jest jeszcze jasne, w jaki sposób zostanie to wdrożone i czy w ogóle te obietnice zostaną spełnione. Przypomnijmy, że Alina Kabajewa jest matką najmłodszych dzieci zmarłego prezydenta Rosji Władimira Putina" - podkreśla autor tweeta. Osoba podająca się za generała podtrzymuje narrację według której Putin nie żyje i od kilku tygodni zastępuje go jeden z jego sobowtórów. Czy te doniesienia są prawdziwe?

Redakcja poleca

Alina Kabajewa: kim jest rzekoma kochanka Putina?

Kabajewa urodziła się 12 maja 1983 roku w Taszkencie - stolicy Uzbekistanu. Od 4. roku życia trenowała gimnastykę artystyczną, co zaowocowało medalami na Igrzyskach Olimpijskich. W 2004 roku zakończyła karierę sportową i rozpoczęła pracę w polityce. Trzy lata później powróciła jednak do sportu. Następnie ponownie zajęła się polityką jako deputowana do Dumy z partii Jedna Rosja. Słynie ze swoich nacjonalistycznych i antyopozycyjnych poglądów.

Plotki o romansie z Putinem pojawił się w okolicach roku 2007. Kiedy gazeta "Moskowskij Korespondent" opisała rozwód głowy Rosji z Ludmiłą Putin, podając za powód bliskie relacje prezydenta z gimnastyczką, Kreml zaprzeczył doniesieniom, a czasopismo zostało zamknięte. Zdaniem niektórych, Putin jest ojcem co najmniej dwójki z czworga jej dzieci. 

Pomoc w kryzysie psychicznym:

  • Antydepresyjny Telefon Forum Przeciw Depresji - tel. 22 594 91 00 (czynny w każdą środę – czwartek od 17:00 do 19:00)
  • Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym - tel. 116 123 (poniedziałek-piątek od 14:00-22:00, połączenie bezpłatne)
  • Telefon Zaufania
  • dla Dzieci i Młodzieży - tel. 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę)
  • ITAKA – Antydepresyjny telefon zaufania - tel. 22 484 88 01
  • Telefoniczna Pierwsza Pomoc Psychologiczna - tel. 22 425 98 48 (poniedziałek – piątek od 17:00 do 20:00 / sobota od 15:00 do 17:00)
  • Całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli - tel. 800 080 222 (czynne całodobowo)

Źródło: Radio ZET/O2/X

Nie przegap
Wołodymyr Zełenski
10 Zobacz galerię
fot. Ukrainian Presidential Press Office/Associated Press/East News