Obserwuj w Google News

A to niespodzianka! Wydało się kim z zawodu jest Jacek z Kwiatu Jabłoni

2 min. czytania
16.10.2023 21:30
Zareaguj Reakcja

Kasia i Jacek Sienkiewiczowie promują właśnie swoją najnowszą płytę „Pokaz slajdów”. Nagranie i wypromowanie krążka to nie lada zadanie, ale niewielu wie, że oprócz tego rodzeństwo spełnia się też zawodowo. Dopiero niedawno wyszło na jaw, czym „po godzinach” zajmuje się Jacek.

A to niespodzianka! Wydało się kim z zawodu jest Jacek z Kwiatu Jabłoni
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Kwiat Jabłoni ma za sobą intensywny sezon koncertowania i tworzenia. Praca duetu została doceniona między innymi podczas Festiwalu Top of The Top, kiedy to Sienkiewiczom wręczono statuetkę Bursztynowego Słowika. Biorąc pod uwagę wyniki najnowszej płyty Kwiatu Jabłoni, można wnioskować, że i ta doczeka się w nadchodzącym roku i nagród, i masy fanów na koncertach.

Zobacz też:  Kwiat Jabłoni z nowym albumem w Radiu ZET. „Piszemy o tym, co nas rusza”

Czym zajmuje się Jacek Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni? Ewa Drzyzga się wygadała

Kwiat Jabłoni promując swój najnowszy krążek zawitał również od „Dzień Dobry TVN”, były opowieści o powstawaniu albumu, był występ, były zachwyty, pojawiły się też życzenia z okazji Dnia Nauczyciela:

Redakcja poleca

- Z okazji dnia nauczyciela, Jacku drogi, przyjmij życzenia jako wykładowca filozofii starożytnej. Wyobraźcie sobie, że ten młody człowiek ma na to jeszcze siłę i czas – powiedziała Ewa Drzyzga. Jacek za to ze skromnością jej odpowiedział: - Lubię tę rolę. Wykładowca brzmi jakoś tak bardzo poważnie, a ja jestem magistrem tylko. - Faktycznie prowadzę fakultet z filozofii starożytnej i średniowiecznej i uwielbiam to. To jest taki stały element tygodnia. W ogóle bardzo lubię uczyć. My z Kasią kiedyś przez parę lat pracowaliśmy jako wychowawcy na koloniach i to było dla nas ważne.

Czym zajmuje się Kasia Sienkiewicz?

Drzyzga w tym samym wydaniu dodała też, że i Kasia mogłaby spokojnie wykładać. Z tym, że inny przedmiot, bo Sienkiewicz jest po muzykologii. Oprócz tego realizuje się też jako dziennikarka muzyczna, próbuje też swoich sił w dubbingu.

Nie przegap
Jakie wykształcenie mają gwiazdy TVP? Oto, co studiowali Holecka czy Norbi
15 Zobacz galerię
fot. Mateusz Jagielski/East News