Obserwuj w Google News

Kim jest nowa „sympatia” Jessiki Mercedes? Jest bardzo znany

2 min. czytania
04.07.2023 12:36
Zareaguj Reakcja

Jessica Mercedes znalazła nową miłość? Paparazzi przyłapali influencerkę na Placu Zbawiciela, gdzie bawiła się z pewnym tajemniczym mężczyzną. Ten pozwolił sobie nawet dać buziaka wziętej biznesmence. Okazuje się, że jej towarzysz jest znany wielu osobom.

Jessica Mercedes znalazła nową miłość?
fot. radiozet.pl exclusive

Jessica Mercedes od dłuższego czasu była związana z Kubą Karasiem i wiele wskazywało na to, że są nierozłączni, a ich miłość będzie trwać aż po kres. W pewnym momencie rozstali się, a niedługo potem zeszli. Jednak w sierpniu 2022 roku Jessica potwierdziła definitywny koniec miłosnej relacji. Jak tłumaczyła „Pudelkowi”, oboje mieli różne cele w życiu i kompletnie inne plany. Mieli też rozstać się w przyjaźni. Czy influencerka wyleczyła już złamane serce i znalazła kogoś, kto na nią zasługuje?

Zobacz także:  Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub? Posypały się gratulacje

Jessica Mercedes ma nowego partnera?

Jessica została przyłapana na Placu Zbawiciela w towarzystwie ciemnowłosego mężczyzny. W środku nocy pozwalali sobie na uśmiechy, buziaki, a nawet bardziej odważne gesty. I nie przeszkadzał im nawet pobliski śmietnik. „Pudelek” wywęszył, kim był towarzysz 29-letniej influencerki.

Dziennikarze portalu ustalili, że ciemnowłosy mężczyzna to niejaki 44-letni Radosław Szlaga, ceniony artysta. Przez lata był związany z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu – studiował tam oraz z czasem stał się wykładowcą.

Redakcja poleca

Radosław Szlaga to znany malarz, grafik oraz twórca artystycznych instalacji – osoby z artystyczną duszą mogły ostatnio podziwiać jego wystawę „Kill Your Idols” w Galerii Foksal w Warszawie. Mężczyzna na co dzień dzieli życie między Warszawę i Detroit.

Ani artysta, ani influencerka na razie nie odnieśli się do doniesień oraz medialnego śledztwa. Czy to coś więcej? Czas na pewno już niedługo pokaże.

RadioZET.pl/Pudelek.pl

Skandale gwiazd
11 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS