Obserwuj w Google News

Natalia Kukulska zdradza przepis na udany związek. Pokonała niejeden kryzys

2 min. czytania
26.06.2023 16:30
Zareaguj Reakcja

Natalia Kukulska opowiedziała o swoim małżeństwie z Michałem Dąbrówką. Piosenkarka przyznaje, że mają za sobą niejeden kryzys. Jak udało im się pokonać problemy? Para może się pochwalić zaskakującą historią ich miłości.

natalia-kukulska-zdradza-przepis-na-udany-związek-pokonała-niejeden-kryzys
fot. VIPHOTO/East News

Natalia Kukulska rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka skupia się na rozwoju kariery muzycznej i niechętnie opowiada o rodzinie. Choć walczy o prywatność jak lwica, ostatnio pozwoliła sobie zdradzić sekret jej udanego małżeństwa z Michałem Dąbrówką. Niewielu pamięta, że żeby być z ukochanym wokalistka musiała zakończyć poprzedni związek. Uczucie do przyszłego męża okazało się jednak silniejsze. Jak wspomina początki ich relacji?

Związek Natalii Kukulskiej zaczął się od rozstania. Tak poznała swojego męża

Kiedy artystka poczuła coś więcej do Michała Dąbrówki pozostawała w związku z Ryszardem Kuncem. Pierwszy z panów był perkusistą w jej zespole. Para spędzała razem naprawdę dużo czasu. Przełomem w ich relacji miał okazać się wspólny wyjazd do Stanów Zjednoczonych.

- Naszemu zbliżeniu pomogło to, że mieliśmy przestrzeń do wspólnego spędzania czasu i niekończących się rozmów. Zachorowaliśmy na siebie. I była to bardzo przyjemna choroba, która trwa. Byłam wtedy w innym związku, który zaczął się, gdy miałam 15 lat, więc sytuacja nie należała do łatwych - opowiadała na łamach Twojego Stylu Kukulska.

Po powrocie do Polski wokalistka stanęła przed trudnym wyborem. Wiedziała jednak, że nie może okłamywać siebie i swojego partnera. Zmieniła całe swoje życie i podjęła decyzję o rozstaniu z Kuncem. Dopiero wtedy mogła w pełni zaangażować się w związek z Dąbrówką.

Redakcja poleca

Natalia Kukulska o małżeństwie z Michałem Dąbrówką. Ma przepis na udany związek

Decyzja Kukulskiej okazała się strzałem w dziesiątkę. W 2000 roku stanęła z Dąbrówką na ślubnym kobiercu. Para do tej pory tworzy udane małżeństwo i wychowuje razem trójkę dzieci - Jana, Annę i Laurę. Piosenkarka gościła niedawno w podcaście Anny Zejdler i opowiedziała o jej związku z Michałem.

- Nas z Michałem zaczęło coś do siebie przyciągać. Zachorowaliśmy na siebie. Dłuższe niewidzenie powodowało dziwny niepokój. Chcieliśmy być razem. To było bardzo silne - mówiła.

Gwiazda nie ukrywa, że pomimo ponad 20-letniego stażu małżeństwa, nie uniknęła z Dąbrówką kryzysów. W związku pojawiły się różne trudności i rutyna. - Mamy za sobą niejeden kryzys, różne rzeczy się dzieją. Nie ma chyba takiego związku, w którym jest cały czas wielki haj - wyjawiła artystka.

Kukulska ma jednak sprawdzony sposób na radzenie sobie z problemami. - Ważne jest to, żeby ludzie, gdy dzieją się jakieś złe rzeczy, mieli szacunek do drugiej osoby, a przede wszystkim mieli otwartość na zrozumienie i rozmowę. Warto rozmawiać. (...) Mówienie o własnych uczuciach i emocjach to jest ważna rzecz w związku, ale nie każdemu to przychodzi łatwo - podsumowała.

natalia-kukulska-michał-dąbrówka-dzieci-jan-anna

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka z dziećmi - Janem i Anną

‧ fot. VIPHOTO/East News