Obserwuj w Google News

Kabaret znowu drwi z Natalii Janoszek. „Polsat prosił, żeby nie mówić”

2 min. czytania
04.09.2023 09:10
Zareaguj Reakcja

Natalia Janoszek ponownie została wyśmiana na scenie Polsatu. Kabaret Skeczów Męczących nie daje spokoju aktorce i drwi z gwiazdy w kolejnym skeczu. Oberwało się także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Publiczność nie kryła rozbawienia.

kabaret-znowu-drwi-z-natalii-janoszek-polsat-prosił-żeby-nie-mówić
fot. Polsat (Letnia Klinika Skeczów Męczących), VIPHOTO/East News

Natalia Janoszek, choć szybko zrobiła w Polsce karierę i pojawiła się w najpopularniejszych telewizyjnych programach, chyba nie sądziła, że naprawdę głośno zrobi się o niej dopiero po skandalu związanym z materiałami Krzysztofa Stanowskiego. O aktorce, która miała zmyślić swoją karierę w Bollywood, słyszeli już prawie wszyscy. Gwiazda musi się teraz mierzyć z masą krytyki oraz ze złośliwymi komentarzami. Niedawno została wyśmiana na scenie Polsatu przez Kabaret Skeczów Męczących. Komicy musieli zauważyć, że ich skecz został żywo przyjęty przez publiczność, ponieważ ponownie zdecydowali się zadrwić z aktorki.

Natalia Janoszek wyśmiana w Polsacie. Kabaret Skeczów Męczących kpi z aktorki

3 września miało miejsce zamknięcie kabaretowego sezonu wakacyjnego, a widzowie Polsatu po raz kolejny zobaczyli na ekranach Letnią Klinikę Skeczów Męczących. W skeczu „Spółdzielnia mieszkaniowa” komicy ponownie uderzyli w Natalię Janoszek. Nieoczekiwanie na scenie pojawiło się męskie alter-ego gwiazdy. - Jestem gwiazdą z Bollywood, w Mumbaju to mnie wszyscy znają, wszyscy - powiedział mężczyzna, który wcześniej przedstawił się jako „słynny aktor z Bollywood”, Nataniel Janoszek. Mieszkańcy wcześniej wspomnianej spółdzielni rzecz jasna nie mieli pojęcia, kim jest „gwiazdor”.

- Proszę pana ja jestem z Mombaju! Oglądam wszystkie filmy, wszystkie i pana nie znam! - grzmiał jeden z bohaterów skeczu. Wtedy Nataniel Janoszek zaczął wymieniać produkcje, w których się pojawił. - W czym ja nie grałem? Byłem we wszystkim. Byłem w „ Pytaniu na śniadanie”, „ Dzień dobry TVN”, byłem, proszę pana w kawie, w herbacie cztery razy. Byłem nawet w „ Twoja twarz brzmi znajomo”. A nie, to Polsat prosił, żeby nie mówić - padło ze sceny w słonecznej stacji.

Redakcja poleca

Następnie celebryta chciał udowodnić, że posiada wybitne taneczne umiejętności i zaprezentował układ choreograficzny rodem z Bollywood. Chwilę później pozostali artyści zaczęli kołysać się w podobny sposób co Nataniel Janoszek. - Nie umiecie się bawić, a w TVN mi uwierzyli! - wykrzyczał oburzony bohater.

Potem oberwało się także Jarosławowi Kaczyńskiemu. Drwiny z Natalii Janoszek przerwało pojawienie się na scenie prezesa spółdzielni. - Przed wami Halina Beton, pierwsza tego imienia, matka siedmiu bloków, spłodzona w piwnicy, zrodzona na klatce, władczyni węzła CO, królowa osiedla. Na kolana chamy! - zapowiedziano ważną postać, a wszyscy się pokłonili. Później ktoś zapytał, dlaczego wszyscy padli na kolana. - Tak się robi w tym kraju - wyjaśnił członek spółdzielni.

Nie przegap
jarosław-kaczyński-wyśmiany-w-polsacie-kabaret-skeczów-męczących
fot. Polsat (Letnia Klinika Skeczów Męczących)
natalia-janoszek-wyśmiana-w-polsacie-kabaret-skeczów-męczących
fot. Polsat (Letnia Klinika Skeczów Męczących)
Natalia Janoszek nie odpuszcza. Udowadnia, że jest bollywoodzką gwiazdą w USA
7 Zobacz galerię
fot. instagram.com/nataliajanoszek