,

Justin Bieber kończy karierę? „Sława jest dla niego ciężarem”

Patryk Wołosz
31.03.2023 14:40

Justin Bieber jest jedną z największych gwiazd współczesnej sceny muzycznej. Odkryty przez wytwórnię jako nastolatek, zdobył szczyt w bardzo młodym wieku. Po 14 latach działalności Bieber jest gotowy na przerwę. Zagraniczne źródła donoszą, że muzyk myśli o wczesnej emeryturze.

Justin Bieber kończy karierę? Nie radzi sobie ze sławą. Informator przekazał zaskakujące wieści
fot. Backgrid/East News, PETE

Stoi za takimi hitami jak „Sorry”, „What Do You Mean” i „Love Yourself”. Justin Bieber już ponad półtorej dekady dominuje rankingi najpopularniejszych utworów. W tym czasie zdołał także wywołać kilka kontrowersji i wdać się w bardzo głośny romans z Seleną Gomez.

Teraz jest gotowy powiedzieć: „dość”. Dziennikarze RadarOnline.com dotarli do informatora, który zdradził, że Bieber niedługo może zniknąć ze sceny.

Zobacz także: Hailey Bieber dostaje groźby śmierci. Poprosiła o pomoc Selenę Gomez

Justin Bieber nie radzi sobie ze sławą?

Justin Bieber dorastał na oczach fanów. Choć robił oszałamiającą karierę, jako dziecko został pozbawiony prywatności. Uczył się na własnych błędach — jak każdy. Z tą różnicą, że jego błędy niejednokrotnie trafiały na pierwsze strony gazet.

Przez 14 lat działalności na scenie Justin miał okazję poznać show-biz od podszewki. Przekonał się między innymi, że popularność mnie zawsze jest atutem.

Justin od pewnego czasu nie może odnaleźć się w świecie i sława jest dla niego ciężarem zdradził RadarOnline.com przyjaciel artysty.

Terapeuta poradził Bieberowi, że jeżeli to, co robi, nie daje mu szczęścia, to powinien to porzucić. Czy to oznacza, że artysta niedługo zniknie ze sceny?

Justin Bieber przejdzie na wczesną emeryturę?

W styczniu Justin Bieber przekazał prawa do swojej twórczości firmie Hipgnosis Songs Capital. Na tej transakcji zarobił 200 milionów dolarów. Za te pieniądze mógłby utrzymać się na emeryturze.

I taki właśnie ma plan. RadarOnline.com sugeruje, że Justin Bieber zamierza niedługo zawiesić karierę.

loader

Źródła: RadioZET.pl/RadarOnline.com

Logo radiozet Dzieje się