Obserwuj w Google News

Julia Wieniawa cierpiała przez hejt. Szczere wyznanie młodej gwiazdy

2 min. czytania
24.09.2023 20:34
Zareaguj Reakcja

Julia Wieniawa jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Niestety poznała też ciemną stronę popularności. Hejt, który na nią spływał, sprawił, że myślała nad odwoływaniem koncertów.

Julia Wieniawa cierpiała przez hejt. Wyznała to w "Top Model"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Julia Wieniawa jest celebrytką, aktorką i piosenkarką. Choć ma zaledwie 24 lata, ma na swoim koncie wiele zawodowych sukcesów. Zagrała między innymi w „Sali samobójców. Hejter”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” oraz w niezapomnianej produkcji TVP – „Rodzinka.pl”. Na tym nie koniec. Wydała także album muzyczny „Omamy” oraz wiele singli, dzięki którym zdobyła uznanie słuchaczy.

Redakcja poleca

Niestety poznała też mroczną stronę popularności. Choć bezsprzecznie jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia, przez hejt wątpiła w swój talent.

Julia Wieniawa zmagała się z hejtem

Wieniawa jest rozchwytywaną i z pewnością dobrze opłacaną artystką. Mimo to hejterom udało się zasiać w niej ziarno niepewności. Gdy uczestniczki „Top Model” poprosiły ją o udzielenie rady, Julia wyznała, że negatywne komentarze miały na nią ogromny wpływ. Na tyle duży, że rozważała odwoływanie zaplanowanych występów. – Słyszałam tyle razy: nie umiesz śpiewać, po co ona występuje na jakimś festiwalu itd. i miałam takie myśli, że może odwołam koncert… – powiedziała.

Redakcja poleca

Na szczęście miała w sobie wystarczająco dużo siły, by przezwyciężyć wątpliwości. I właśnie taką radę dała modelkom. Chciała, by zapamiętały, że warto jest walczyć o marzenia. – Nie! Wtedy trzeba powiedzieć: nie dam im tej satysfakcji i udowodnię, że się mylą. Także wy zróbcie to również dzisiaj – oznajmiła.

Nie przegap
Julia Wieniawa na Top of the Top Sopt Festival 2023
5 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/East News