Obserwuj w Google News

Książę William ma powody do zazdrości? Kate Middleton ma adoratorów

2 min. czytania
23.09.2023 15:12

Kate Middleton odwiedziła bazę wojskową w Somerset. Podczas wizyty cieszyła się wyjątkową uwagę niektórych mężczyzn. Jak zareagowała na zaloty?

Książę William ma powody do zazdrości? Kate Middleton ma adoratorów
fot. Peter Nicholls-Reuters/POOL supplied by Splash News / SplashNews

Kate Middleton wybrała się do Somerset, by odwiedzić bazę wojskową. Na miejscu miała wypróbować ekwipunek mundurowych i wziąć udział w specjalnym szkoleniu. Pozornie wszystko poszło gładko. Jednak specjalista od mowy ciała zwrócił uwagę na pewne szczegóły, które mogły umknąć niewprawnemu oku.

Kate Middleton była podrywana. Jak zareagowała?

Od niedawna Kate Middleton nosi honorowy tytuł komandora naczelnego, który przejęła po niesławnym krewnym, księciu Andrzeju. W ramach nowych obowiązków księżna udała się do bazy wojskowej w Somerset, gdzie miała między innymi przyjrzeć się pracy marynarki wojennej.

Redakcja poleca

Mirror.co.uk podaje, że kiedy księżna weszła do wielkiego hangaru, wręczono jej kamizelkę ratunkową. Pompując ją, Kate miała wybuchnąć śmiechem. Później założyła także słuchawki i mikrofon, używane przez kontrolerów lotu.

Kate Middleton w bazie wojskowej
fot. Richard Pohle-The Times/POOL supplied by Splash News / SplashNew

Zdaniem cytowanego przez Mirror Darrena Stantona, specjalisty od mowy ciała, Kate była pewna siebie i zbywała teksty, które mogły być odebrane jako flirt.

– Kate przymierzyła kamizelkę ratunkową i wyglądała, jakby naprawdę dobrze się bawiła. Wykazywała mnóstwo szczerego uśmiechu i [żołnierze – red.] wyglądali, jakby uwielbiali spędzać z nią czas. Niektórzy z chłopaków dawali tu i ówdzie kilka zalotnych sygnałów. Kate nie odpowiedziała, była uprzejma i przyjazna, ale szanowała Williama – powiedział ekspert.

Wygląda na to, że Kate zdawała sobie sprawę z tego, że była obiektem zainteresowania wojskowych. Dzięki klasie i pewności siebie wybrnęła z potencjalnie niezręcznych sytuacji po mistrzowsku. Można więc stwierdzić, że William nie ma się czego obawiać.

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak