Obserwuj w Google News

Joanna i Jacek Kurscy świętują miłość. Internauci ostro: „Fałszywe gęby!”

2 min. czytania
05.07.2023 12:12
Zareaguj Reakcja

Joanna Kurska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym wraz z mężem, Jackiem Kurskim, przeżywają radosne chwile. Internautów ta romantyczna atmosfera nie rozczuliła. W ostrych wpisach uderzają w byłego prezesa TVP.

Joanna i Jacek Kurski świętują miłość
fot. VIPHOTOEast News

Joanna Kurska bardzo długo czekała na ten moment. Przez ostatnie miesiące wraz z córeczką przeżywała trudne chwile rozłąki z ukochanym Jackiem Kurskim. Były prezes TVP w związku z posadą w Banku Światowym przebywa w USA, ale jego żona zdecydowała, że nie wyprowadzi się za nim z Polski. Teraz przyszły chwile, że małżonkowie wreszcie mogli złączyć się w uścisku. Joanna Kurska pochwaliła się tym w sieci.

Joanna i Jacek Kurscy miesiącami cierpieli z powodu rozłąki

W grudniu 2022 roku w mediach pojawiły się doniesienia o tym, że Jacek Kurski dostał pracę w Banku Światowym. Niestety, to wiązało się z przeprowadzką do USA. Joanna Kurska zdecydowała, że wraz z córeczką pozostaną w Polsce. Mimo to rozłąka była dla rodziny bardzo trudna. Szczególnie dziecko Kurskich bardzo mocno ją przeżywało. Małżonkowie razem nie spędzili nawet Wielkanocy. Teraz jednak nastąpiła chwila, na którą cała trójka wyczekiwała: od dawna planowany wyjazd Joanny do USA. Żona byłego prezesa TVN spakowała walizki i wraz z córeczką poleciały do Stanów Zjednoczonych. Nie omieszkała się pochwalić tym w sieci. Na Instagramie zaprezentowała zdjęcie, na którym widać ją i Jacka Kurskiego w objęciach.

- Bez filtra, za to z Miłością – napisała.

Pod wpisem pojawiły się liczne komentarze pełne wyrazów uznania dla pięknej miłości Kurskich. Jednak niektórzy internauci wciąż mają byłemu prezesowi TVP za złe fakt, że za jego kadencji polska telewizja stała się propagandową tubą.

- Ohydne, fałszywe gęby! Zniszczyliście godność polskiej telewizji i zamiast ponieść konsekwencje, lansujecie się w US za nasze pieniądze! Ludzie wam tego nie zapomną! – pisze internautka.

Tego typu komentarzy pod wpisem było więcej, jednak część z nich już zniknęła. Nie wiadomo, jak długo Joanna Kurska wraz z córką zabawią w USA, ale możemy być pewni, że w sieci pojawi się więcej jej romantycznych kadrów z Jackiem Kurskim w roli głównej.

Redakcja poleca
Polskie gwiazdy, które były w polityce
9 Zobacz galerię
fot. Paweł Wodzyński/EAST NEWS, Krzysztof Kaniewski/REPORTER/EAST NEWS, ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS, Jacek DomińskiI/REPORTER/EAST NEWS