Obserwuj w Google News

Jasnowidz Jackowski jeździ mercedesem. Ile zarabia?

2 min. czytania
24.02.2023 09:27
Zareaguj Reakcja

Jasnowidz Jackowski ujawnił, ile pieniędzy życzy sobie za swoje przepowiednie. Nie sądzi, że jego ceny są wygórowane. Zapewnia też, że nie zależy mu na zbiciu fortuny. "Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy" — zdradza.

Jasnowidz Jackowski jeździ mercedesem. Ile zarabia?
fot. Youtube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jasnowidz Jackowski podbija YouTube'a. Publikuje w serwisie nagrania, w których opisuje swoje wizje. Często wieszczy nadchodzące katastrofy i angażuje się w poszukiwania zaginionych. Według prowadzonych przez niego statystyk ciała znalezione dzięki jego wróżbom można liczyć w setkach. Pomimo sławy, żyje skromnie. Zapewnia też, że nie zależy mu na gromadzeniu bogactw.

Zobacz także: Jasnowidz Jackowski widział przyszłość Kaczyńskiego. „Odchodzi”

Ile zarabia jasnowidz z Człuchowa?

Krzysztof Jackowski i jego przepowiednie wzbudzają coraz większe zainteresowanie. Nie zależy mu jednak na tym, by przekuć swoją popularność w zarobki. Chociaż z pewnością nietrudno znaleźć osoby, które są gotowe zapłacić kuriozalne sumy za usługi jasnowidzów, ceny Jackowskiego wcale nie są wygórowane. Profeta wiedzie skromne życie, choć nie może narzekać na brak pieniędzy.

Nie dorobiłem się żadnego materialnego majątku. Mieszkamy w starej kamienicy. Mieszkanie nieustannie remontujemy. Jeżdżę 19-letnim mercedesem. Ale niczego nie żałuję i nie myślę o bogaceniu się - tłumaczył jasnowidz w wywiadzie dla Nowości.com.pl

Jackowski może nie przywiązywać wagi do dóbr materialnych, ale do swojego budżetu podchodzi raczej ostrożnie. Udaje mu się unikać długów. Swego czasu przekonywał, że dla wolności finansowej jest w stanie poświęcić nawet własną wygodę.

Nie lubię też kredytów i ich nie zaciągam. Wolałbym brukiew jeść, niż żyć z bankowych pieniędzy. Przez trzydzieści lat mojej pracy odnalazłem blisko 700 ciał. Większość za 200 złotych. Czy to wygórowana cena? - zapewniał.
Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Nowosci.com.pl