Obserwuj w Google News

Gwiazda TVN urodziła ekstremalnego wcześniaka. Przekazała wieści o stanie dziecka

2 min. czytania
13.11.2023 21:19
Zareaguj Reakcja

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przekazała nowe wieści na temat córeczki, która urodziła się jako ekstremalny wcześniak. Gwiazda programu TVN nie kryje radości i dziękując fanom za okazane przez nich wsparcie, wyznała, że lekarze już dali im zielone światło do powrotu do domu. Ze szpitala wyjdą po ponad pięciu miesiącach.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się radosnymi wieściami
fot. Instagram/anet.zuchowska/screen

Pod koniec października Aneta Żuchowska, znana z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", przekazała fanom nowinę o tym, że na świat przyszła jej córeczka. Razem z mężem, z którym zresztą połączył ją program TVN, doczekali się dziecka, które okazało się być ekstremalnym wcześniakiem i urodziło się zaledwie w 22 tygodniu ciąży. Lekarze dawali niemowlęciu małe szanse na przeżycie, a początek życia był dla dziewczynki bardzo trudny. Tak jak i dla jej rodziców, którzy od tamtej pory cały czas czuwali przy niej w szpitalu. Ostatnio pełna radości Aneta Żuchowska przekazała, że ich córeczka skończyła pięć miesięcy. Rodzice mają powody do uśmiechu jeszcze z innej przyczyny. Gwiazda "Ślubu" powiadomiła o tym na Instagramie.

Aneta Żuchowska nie kryje radości. "Nasz waleczny człowiek"

Choć córeczka Anety i Roberta Żuchowskich w chwili narodzin ważyła zaledwie 700 gram, szybko zaczęła rosnąć. Teraz dziewczynka ma już 5 miesięcy i ten swój wielki dzień świętowała w szpitalu. Żuchowscy już jednak wiedzą, że kiedy ich córeczka skończy pół roku, to cała rodzina będzie już w domu.

Redakcja poleca

"Dziś wielkie święto dla Polski, ale też nasze osobiste. Dziś ta mała kruszynka (chociaż już dawno nie taka mała) kończy 5 miesięcy. Nasz waleczny człowieczek kończy je w szpitalu, cały dzień wtulona w tatę, ale wiemy już też, że kolejny miesiąc — szósty, będziemy świętować w domku, już wszyscy razem w czwórkę" - napisała uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Córeczka Anty i Roberta z "ŚOPW" wychodzi ze szpitala

Nie wiadomo, kiedy dokładnie mała Hania zostanie wypisana ze szpitala, ale pewne jest, że już samo zielone światło od lekarzy jest dla Żuchowskich powodem do świętowania. Pełna radości Aneta Żuchowska w kilku słowach podziękowała fanom za wsparcie i troskę, którymi byli otaczani przez te długie i niełatwe tygodnie."Hania dziękuje za wszystkie dobre słowa, życzenia oraz nieskończoną ilość pozytywnej energii, jaką do nas ślecie" - czytamy. Pozostaje całej rodzinie pogratulować wytrwałości, a dziewczynce życzyć pełni zdrowia i sił.

Nie przegap
Gwiazdy, które straciły dziecko
10 Zobacz galerię
fot. STANISLAW KOWALCZUK/EAST NEWS, VIPHOTO/East News, PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS, TRICOLORS/East News