Zamknij

Ewa Kasprzyk zmieni branżę? O tym biznesie marzyła całe życie

Patryk Wołosz
02.12.2022 10:29

W rozmowie z magazynem "Na Żywo" Ewa Kasprzyk zdradziła, o czym marzy. Jej partner jednak nie potrafi tego zrozumieć. Czy aktorka zdoła namówić go do otwarcia wspólnego biznesu?

Ewa Kasprzyk zmieni branżę? O tym biznesie marzyła całe życie
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Kasprzyk po raz pierwszy zagościła na ekranach w 1985 roku, jako Kwiryna w filmie "Rajska jabłoń". Od tego czasu bez chwili wytchnienia pracowała na sławę, aż w końcu — w 1998 roku — zaproponowano jej rolę Ilony Clark-Kowalskiej w "Złotopolskich". W karierze Kasprzyk nastąpił przełom. Z gwiazdy produkcji kinowych i spektakli telewizyjnych zmieniła się w aktorkę serialową... i ludzie ją pokochali. Jej przygoda ze "Złotopolskimi" trwała do 2007 roku. Później aktorka pojawiła się w "Na dobre i na złe", "Blondynce" i w kinowych hitach "365 dni. Ten dzień" oraz "Kolejne 365 dni".

Trudno uwierzyć, że taka kariera Ewie Kasprzyk nie wystarcza. Jak się okazuje, gwiazda ma pomysł na otwarcie biznesu, zupełnie niezwiązanego z jej obecnym zawodem.

Zobacz także: Ewa Kasprzyk uderza w film Blanki Lipińskiej. Sama w nim zagrała. "Tam nie ma treści"

Ewa Kasprzyk otworzy warzywniak?

Ewa Kasprzyk ma szczęście nie tylko w karierze. Prywatnie jest też spełnioną narzeczoną Michała Kozerskiego. Okazuje się jednak, że nawet w tak udanym związku czasami pojawiają się problemy. Magazyn "Na Żywo" donosi, że Kozerski nie akceptuje marzenia swojej ukochanej. A jest to nie byle jakie marzenie! Kaszprzyk chce otworzyć z narzeczonym wspólny biznes, konkretnie — warzywniak.

Od dawna chodzi mi to po głowie. To jest moje marzenie, którego nie akceptuje Michał — tłumaczyła gwiazda.

Czy Michał Kozerski da się w końcu przekonać? Czas pokaże. W końcu kto by nie chciał zaopatrywać się w zieleninę w przybytku należącym do sławnej aktorki?

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/Na Żywo