Obserwuj w Google News

Ślubu nie będzie. Ewa Kasprzyk zrezygnowała z małżeństwa z Michałem Kozerskim

2 min. czytania
31.05.2022 13:57
Zareaguj Reakcja

Ewa Kasprzyk zapowiadała ślub z Michałem Kozerskim. Uroczystość planowana była po pandemii, ale już wiadomo, że do niej nie dojdzie. Gwiazda "Kogla mogla" porzuciła małżeńskie plany. Co się stało? 

Ewa Kasprzyk
fot. VIPHOTO/East News

Ewa Kasprzyk rozwiodła się z Jerzym Bernatowiczem po 36 latach małżeństwa. Aktorka jest obecnie w szczęśliwym związku z Michałem Kozerskim, brokerem morskim, którego poznała przed paroma laty w Gdańsku. Filmowa Wolańska z "Kogla mogla" opowiadała w wywiadach, że jest zaręczona - do oświadczyn doszło w Atenach pod Akropolem - i planuje ślub.

Uroczystość miała być zorganizowana z rozmachem. Ewie Kasprzyk marzyła się ceremonia gdzieś nad oceanem w Afryce oraz nie jedno, a trzy wesela i to w różnych zakątkach świata. 

Wyobrażam sobie piękny ślub. Przede wszystkim wyobrażam sobie scenerię – może to być brzeg morza, gdzieś w Afryce z ludnością tubylczą. Nasi znajomi. To jest tak – ślub jest nasz, ale wesele jest dla znajomych. Wszyscy chcą przyjechać na to nasze wesele. Także chyba trzeba będzie zrobić trzy wesela – jedno w Polsce, drugie w Tajlandii, bo tam też mamy znajomych, a trzecie w Afryce - mówiła w wywiadzie. 

Redakcja poleca

Ewa Kasprzyk rezygnuje ze ślubu z Michałem Kozerskim

Z zapowiedzi wynikało, że zbliża się najbardziej spektakularny ślub w polskim show-biznesie. Tymczasem najnowsze wyznanie aktorki mocno zaskakuje. Wygląda na to, że Ewa Kasprzyk zweryfikowała małżeńskie plany i prawdopodobnie nie wyjdzie za Michała Kozerskiego. 

Nie chodzi jednak o to, że para się rozstała. Kasprzyk i jej ukochany nadal tworzą szczęśliwy związek, lecz nie zamierzają przypieczętowywać go węzłem małżeńskim. Przynajmniej tak chciałaby Ewa Kasprzyk. 

Niestety, po ślubie często coś się ludziom zmienia w głowie, więc dobrze jest tak, jak jest. Będę wieczną narzeczoną. Czyż to nie piękne? - skomentowała gwiazda "Kogla mogla". 

Nie zdradziła jednak, co nagle skłoniło ją do takich przemyśleń.

EN_01523329_0234
fot. VIPHOTO/East News