Obserwuj w Google News

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” jest już dorosła. Chce wyjechać z kraju?

2 min. czytania
09.06.2023 13:55
Zareaguj Reakcja

Emilia Dankwa grała Zosię w popularnym serialu „Rodzinka.pl”. Choć widzowie zapamiętali ją jako pocieszną dziewczynkę, czas wcale się dla niej nie zatrzymał. Dziś Dankwa jest już dorosła i stoi przed poważnym wyborem. Czy zdecyduje się na wyjazd z Polski?

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” jest już dorosła. Chce wyjechać z kraju?
fot. Instagram: @emiliadankwa_official

Emilia Dankwa zdobyła popularność dzięki roli Zosi w serialu „Rodzinka.pl”. Choć dorastała na oczach widzów, wcale nie uważa, że straciła przez to pewną część dzieciństwa. W rozmowie z Jastrząb Post przyznała, że produkcja często szła jej na rękę, tak by praca na planie nie uniemożliwiała jej wywiązywania się z innych obowiązków.

Emilia Dankwa w serialu "Rodzinka.pl"
fot. VIPHOTO/East News

 Pilnowano, żebym jako dziecko nie pracowała za długo czy za bardzo. Mieliśmy przerwy na jedzenie i picie. Wtedy chodziłam do szkoły podstawowej i często było tak, że przyjeżdżał po mnie bus, żeby ułatwić mi dojazd. Gdy tylko była możliwość, to tak ustalaliśmy godziny nagrywek, żeby zdążyła napisać ważny sprawdzian. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona – powiedziała Emilia.

Innego zdania jest serialowy Kacperek, czyli Mateusz Pawłowski. Pod koniec 2022 roku były gwiazdor „Rodzinki.pl” wyznał, że przez pracę na planie serialu TVP stracił dzieciństwo.

Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na plan i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać hobby, przyjaciół, w tym aspekcie dużo potraciłem. Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia do życia, takich podstaw – powiedział w podcaście WykolejeniTV.

Dziś Emilia i Mateusz stoją u progu dorosłości. Dowodem na to może być radosna wiadomość, którą jakiś czas temu przekazał fanom serialowy Kacper Boski. Warto też rzucić okiem na ich intagramowe profile, by przekonać się, że czas wcale się dla nich nie zatrzymał.

Emilia Dankwa wyprowadzi się z Polski?

Dankwa ma 18 lat i życie zaczyna stawiać ją przed istotnymi wyborami. Młoda aktorka zastanawia się nad wyborem studiów. W wywiadzie dla Jastrząb Post powiedziała, że nie wyklucza, że wybierze zagraniczną uczelnię i wyprowadzi się z Polski.

– Myślę, że nawet za granicę, ale jeszcze nie jestem pewna – wyznała.

Przyznała, że wciąż się waha i na razie nie ma na oku konkretnego kierunku, nie mówiąc już o uczelni.

– Cały czas zastanawiam się nad tą decyzją. Nie mam jeszcze wybranego kierunku, szczerze mówiąc. Ale myślałam, aby to było coś z mediami, skoro i tak już to robię – wytłumaczyła.

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News

Źródła: RadioZET.pl/JastrzabPost.pl/WykolejeniTV