Obserwuj w Google News

Mateusz Pawłowski przekazał radosne wieści. Fanom trudno będzie w to uwierzyć

2 min. czytania
08.03.2023 08:45

Mateusz Pawłowski, czyli Kacperek z "Rodzinki.pl", rozpoczął nowy etap w życiu. Jako pełnoletni mężczyzna, zapragnął się usamodzielnić i zapisał się na kurs jazdy. Niewiele później pochwalił się wynikiem egzaminu na prawo jazdy. Aktor podzielił się radosnymi wieściami na Instagramie.

Mateusz Pawłowski przekazał radosne wieści. Fanom trudno będzie w to uwierzyć
fot. Instagram: @mateopawlowski

Fanom "Rodzinki.pl" zapewne trudno będzie uwierzyć, że uwielbiany przez nich Kacperek Boski jest już dorosłym mężczyzną. Mateusz Pawłowski w ostatnich latach nieco usunął się w cień, lecz grono jego fanów wcale nie zmalało. Na Instagramie obserwuje go ponad 80 tysięcy osób. To właśnie w mediach społecznościowych aktor publikuje zdjęcia, przypominając internautom o tym, że nie jest już dzieckiem. Niedawno pochwalił się dużym sukcesem.

Zobacz także: Mateusz Pawłowski przez "Rodzinkę.pl" stracił dzieciństwo? Szczere wyznanie aktora

Mateusz Pawłowski chwali się na Instagramie. Udało mu się zdać prawo jazdy

Zdanie egzaminu na prawo jazdy to kamień milowy na drodze do pełnej samodzielności. Nie ma się co dziwić, że tak wiele młodych osób marzy o jak najszybszym zdobyciu kwalifikacji uprawniających do prowadzenia pojazdów. Jedną z nich był serialowy Kacper Boski. Niedawno Mateusz Pawłowski opublikował na insta story ważną informację. Żartobliwie ostrzegł swoich fanów, aby uważali po wyjściu z domów.

Uważajcie na drogach, widzowie, bo wasz ulubiony Kacperek zdał prawo jazdy - napisał Pawłowski.
Mateusz Pawłowski zdał egzamin na prawo jazdy
fot. Instagram: @mateopawlowski

Fani mają powód do dumy. I na pewno wezmą sobie do serca słowa aktora. Będą uważać na ulicach, ale nie z obawy przed potencjalnym zagrożeniem. Teraz mają powód, by wypatrywać Mateusza Pawłowskiego za kierownicą auta.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Instagram: @mateopawlowski