Obserwuj w Google News

Mateusz Pawłowski przez "rodzinkę.pl" stracił dzieciństwo? Szczere wyznanie aktora

2 min. czytania
24.11.2022 08:04
Zareaguj Reakcja

Mateusz Pawłowski przez lata wcielał się w uwielbianego przez widzów Kacperka Boskiego. Za ekranowy sukces w młodym wieku przyszło mu jednak słono zapłacić. "Dużo straciłem" - wyznał serialowy Kacperek,

Mateusz Pawłowski przez "rodzinkę.pl" stracił dzieciństwo? Szczere wyznanie aktora
fot. Lukasz Korzeniowski/East News

Mateusz Pawłowski dorastał na oczach widzów. Zaistniał na ekranie, mając zaledwie siedem lat. Rola Kacpra Boskiego w serialu "rodzinka.pl" okazała się trampoliną do sławy. Z biegiem lat popularność Pawłowskiego stale rosła.

Były kiedyś fanpage na Facebooku i rodzice mi mówili, że miałem drugi największy fanpage w Polsce pod względem polubień. Wtedy był tylko większy ode mnie Robert Lewandowski i ja byłem drugi — tłumaczył w podcaście WykolejeniTV.

Pomimo napiętego grafiku Pawłowski nie ograniczał się tylko do występów w "rodzince.pl". Mogliśmy go zobaczyć także w filmie "Dwie korony", gdzie zagrał Rajmunda Kolbego w dzieciństwie oraz usłyszeć w świątecznym hicie "Uwolnić Mikołaja!".

Zobacz także: Rodzinka.pl: Mateusz Pawłowski skończył 18 lat. Tak dziś wygląda serialowy Kacperek [FOTO]

Mateusz Pawłowski z serialu "rodzinka.pl" dużo stracił

Sława ma jednak swoje wady i są one najbardziej dotkliwe dla młodych aktorów. Pawłowski był zmuszony szybciej dojrzeć. Tym samym przeskoczył etap, w którym powinien rozwijać swoje pasje i szukać siebie.

Dużo czasu straciłem, dużo czasu poświęciłem na plan i nie miałem czasu, żeby trochę rozwijać jakoś swoją osobę, żeby szukać hobby, przyjaciół, w tym aspekcie dużo potraciłem. Z opóźnieniem musiałem uczyć się relacji międzyludzkich, podejścia do życia, takich podstaw — zwierzył się serialowy Kacper Boski.

Dziś Pawłowski stoi u progu dorosłości i uczy się korzystać z życia. Chętnie udziela się w sieci, prowadząc profil na Instagramie, który obserwuje prawie 100 tys. osób.

Redakcja poleca

Źródła: RadioZET.pl/Pomponik.pl/WykolejeniTV

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE