Obserwuj w Google News

Edyta Pazura w gorącej sesji pod prysznicem. Zero ubrań, maksimum odwagi

1 min. czytania
19.11.2022 09:20
Zareaguj Reakcja

Edyta Pazura zadziwiła fanów swoją odwagą. Opublikowała na Instastory zdjęcia zrobione pod prysznicem – w takiej wersji jeszcze jej nie widzieliśmy. Żona Cezarego Pazury miała jednak pewien cel.

Edyta Pazura
fot. screen Instagram edyta_pazura

Edyta Pazura z biegiem czasu stała się influencerką z prawdziwego zdarzenia. Pokazuje nie tylko kadry z rodzinnego życia, ale też na całego zaangażowała się w prowadzenie i promocję swojej firmy. Pomaga jej w tym ukochany, Cezary Pazura, m.in. pozując w ubraniach marki żony. Teraz o Edycie Pazurze znów jest głośno.

Zobacz także:  Edyta Pazura narzeka na obowiązki domowe: „Jest mi ciężko”

Edyta Pazura pozuje nago pod prysznicem

Żona Cezarego Pazury kompletnie nie wstydzi się swojego ciała. Chętnie staje chociażby przed obiektywem męża. Na jej profilu na Instagramie możemy znaleźć zdjęcia topless, jak i te bez grama bielizny.

Tym razem Edyta Pazura wybrała prysznic na miejsce zaskakującej sesji. Na jednym ze zdjęć widać, że żona Cezarego Pazury jest topless, a na drugim intymne miejsca zakrywa jedynie piana.

Edyta Pazura
fot. screen Instagram edyta_pazura

Jedyne, co ma na sobie Edyta Pazura, jest biżuteria. Gwiazda wraz z sesją opublikowała na Instastory link do własnego sklepu z kolekcją błyskotek. Z pewnością takie zdjęcia zachęciły internautów do kliknięcia załącznika.

Redakcja poleca

Być może Edyta Pazura zainspirowała się jednym z ostatnich zdjęć Magdy Gessler. Znana restauratorka zapozowała w wannie i była przykryta jedynie pianą.

Anna Mucha topless
15 Zobacz galerię
fot. Instagram:@taannamucha